Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Beírnátok próbaidős munkaviszo...

Beírnátok próbaidős munkaviszonyt (csak az évet megjelölve) az önéletrajzba?

Figyelt kérdés
A történet a következő: sikerült állást kapnom abban a munkakörben, amit nagyon szerettem volna, de sajnos nagyon nem vagyok benne biztos, hogy a munkahely maga is be fog válni. Hatalmas pénzeket forgató, nagy felelősségű munkakörről van szó, és nem vállalják a betanítást. 2. héten rám rakták a felelősséget, "majd kérdez" alapon, a kollégám teljesen kiszállt mellőlem. Így viszont bár szeretnék ebben a munkakörben továbbra is dolgozni, nyitva tartanám a szemem az álláspiacon, és szeretném ezt a pozit is valahogy megemlíteni a CV-ben. Ti beleírnátok, csak a 2023-as évet megjelölve?
2023. okt. 2. 06:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én meg sem említeném. Ha beleírnád és állásinterjún felmerülne, akkor belemehetnek és hiába jogosan mondtál fel, az csak az interjúztatók jóhiszeműségén múlik, hogy el is hiszik-e.


Amúgy a leírásod alapján már most le kellene lépned, nem megvárni az új állást. Hogy a francba léteznek ilyen helyek?!

2023. okt. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igazad van, azért őrlök csak, mert úgy éreztem, hogy megfogom az isten lábát ezzel a pozival/lehetőséggel, és rettegek a munkanélküliségtől. :( Ha tudnám, hogy akár jövő héten leakaszthatnék egy hasonlót, gondolkodás nélkül be sem jönnék, de mivel totál nem ilyen helyen dolgoztam előtte, csak a szerencsén múlik, sikerülne-e újra egy ilyen melót megkapnom.
2023. okt. 2. 07:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A "Hatalmas pénzeket forgató, nagy felelősségű munkakör" ahová odaengednek valakit azonnal lényegi betanítás nélkül, egész biztosan nem forgat hatalmas pénzeket, hanem valami átverés, menj azonnal. Bármelyik banknál, pénzügyi tevékenységet végzö cégnél kb féléves betanítási folyamattal kezdödik a munka.
2023. okt. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Szóval van egy állásod ahonnan ki fognak b*szni, és te ezt bele szeretnéd írni az önéletrajzodba, abba, amivel el akarod adni magadat más cégnek, hogy téged ezért vegyenek fel mert már egy helyen nem váltál be?
2023. okt. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy ki akar bárki is baszni? Én gondolkozom a váltáson, mert nem érzem jól magam úgy, hogy nincs betanítási kultúra és nem kapok visszajelzést.
2023. okt. 3. 13:16
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt fel kell mondani, ahol nincs betanítás onnal el kell menni. Egy magára komolyan adó hely nem enged meg ilyet magának, hogy onboarding vagyis betanítás nélkül te ott legyél. Rohadjon rájuk a drága munkahelyük.
2023. okt. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!