Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkakörben dolgozzak,...

Milyen munkakörben dolgozzak, ha állandóan szomorú vagyok és nem szeretek mosolyogni ? Sírós is vagyok és magányos, magamnakvaló típus. Kereskedelmi tapasztalattal rendelkezem, de belefáradtam a jópofizásba. Üzletben szívesen dolgoznék, de hol ?

Figyelt kérdés
Talán vállaljak munkát temetkezési vállalatnál ? Gyárba nem akarok menni. Kereskedelemben 15 évig dolgoztam , de iszonyatosan unom a színészkedést.

2023. okt. 2. 15:22
 1/10 krwkco ***** válasza:
100%
Nem kell a vásárlókkal jópofizni. Próbálj -tükör előtt- kidolgozni egy érdeklődő arcot és egy élénk, uvarias beszédmódot. Egy Lidl-ben vagy Aldiban az is elég.
2023. okt. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 krwkco ***** válasza:
udvarias
2023. okt. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Raktár, ott rengeteg halálmadár van
2023. okt. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
85%
Professzionális halottsirató egy temetkezési vállalatnál.
2023. okt. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
sírkövesnél, ott nem kell mosolyogni
2023. okt. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Manuális tesztelő.
2023. okt. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Minden pillanatban tudnék sírni , örökké melankolikus vagyok, koporsókat szeretnék eladni , gyászolókkal beszélgetni. Hogyan lehetséges ez ? Mindenképpen ebben szeretnék dolgozni , halállal kapcsolatos munkakört szeretnék , ez világossá vált számomra. Mit csináljak ennek érdekében ?
2023. okt. 2. 20:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Segédmunkás épitkezésen
2023. okt. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ebből az állapotból kellene inkább kimásznod! Nem gondolotál még rá?
nov. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Ehhez már erőm nincs , elölről kéne kezdeni mindent és teljesen el vagyok fogyva minden értelemben.

Jó ez így , csak nagyon magányos és szomorú vagyok, de dolgozni szeretek és valami temetkezésnél, ahol gyászolni kell , hasznomat vennék. Jelenlegi munkám nem testhez álló , évek óta nem merek váltani , de ha temetkezési vállalathoz mehetnék, akkor ehhez is lenne bátorságom.

dec. 1. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!