Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tennétek ha ilyen lenne a...

Mit tennétek ha ilyen lenne a munkamorál?

Figyelt kérdés
Egy kis vállalkozás tagja lettem 1 évvel ezelőtt. Ez alatt az idő alatt kiderült, hogy a főnök nagyon kevés emberrel képes együtt dolgozni, és van egy "kedvence". Ez azt jelenti hogy mindenki mást szinte semmibe néz pedig mi is ugyanúgy dolgozunk. Ez fizetésben, viselkedésben is tanusítható, sokat pletykálnak ők ketten a hátunk mögött. Mióta itt vagyok, 5 embert vett fel és rúgott ki, mert volt karakterük. Mi bólogatunk bármi is van. Úgy érzem kiéget ez a környezet, de kevés ilyen munkalehetőség van a környéken. Ki hogy kezelné ezt?
2023. okt. 5. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
És miért vagy még ott????
2023. okt. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdenék munkahelyet keresni és addig pedig eltávolítanám magam szellemileg a helyzetből. Vannak ilyen stresszkezelésre való gyakorlatok, ha nincs más, mint túlélni, akkor be kell vetni őket. Kb. mint egy robotpilóta üzemmód.
2023. okt. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Én bepöccintenék egy vállalkozást és lenyomnám őket a sok meg nem becsült kírugdosott kollégával!


Az lesz szép győzelem ha egyszer az exfőnököd álláspályázatát olvasod!

2023. okt. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Rúgott ki mert volt karakterük pontosan mit takar?
2023. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy ki mertek állni magukért. Nem karakterük volt, hanem ép eszük és bátorságuk.
2023. okt. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!