Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért akartam valamikor...

Miért akartam valamikor rendőr lenni?

Figyelt kérdés

A kérdés nem provokáció, rendészeti középiskolába mentem, emlékszem az volt a célom, hogy azt majd elvégzem, és elmegyek a rendészeti szakközépbe vagy a Rendészeti főiskolára (akkor még talán így hívták), de nem emlékszem, mégis miért akarhattam volna valaha is rendőr lenni? Semmilyen pozitívumot nem tudok ezzel kapcsolatban felhozni, sosem rajongtam értük, nem akartam hős se lenni kisgyerekként, a fegyverek és az egyenruha sem vonzott soha, itthon senki nem rendőr, az ismerőseim közül se, a szüleimet megkérdeztem, Ők 100%-ban állítják, hogy én rendőr akartam lenni, pedig Ők ezt nem támogatták :D nem voltam semmilyen rendőrös pályaválasztásos előadáson sem.


A középiskola után egyébként informatika szakra mentem egy BP-i egyetemre, és akkor is az összes ember kiröhögtem, aki rendőrnek ment, hogy épeszű ember minek menne rendőrnek.


Ezért nem is értem és nem tudok visszaemlékezni arra, hogy miért akartam volna mégis rendőr lenni?


Miért akar egy 8. gyerek általában rendőr lenni?


2023. okt. 5. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha Te nem tudod a választ, mi sem fogjuk tudni.


Valami viszont nagyon zavaros abban, ahogyan a múltadat kezeled. Lehet, hoggy egy szakember segítene.

2023. okt. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet láttad filmbe és menőnek gondoltad vagy egy haverod is az akart lenni és inspiralt rá
2023. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom de ez úgy kezdődik mint valami rendőrvicc...
2023. okt. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert 8. osztalyban meg baromi szuk a perspektivad a lehetosegeidet es a piacot illetoen. Ez inkabb gimis korban kezd el kinyilni, es 20-25 eves korra fejlodik ki teljesen. Nagyban fugg attol hogy a kornyezeted mennyire alkalmas iranyt mutatni, perspektivat nyitni szamodra a karrieredben. Tulajdonkeppen ez lenne a gyerekneveles lenyege, ami nem feltetlen merul ki abban, hogy egy elkepzelesed megtamadjak (probaltak lebeszelni rola). Alternativat, vagy az alternativat felismero alapokat kell mutatni. Meg nemi elettapasztalat is kell hozza.


En informatikus akartam lenni altalanosban, meg talan kozepiskola elejen is. Mara a hideg kiraz tole, foleg a szoftverfejlesztestol, agilitastol. Bennem a szamitogep altal okozott felhasznaloi elmeny generalt egy ilyen tevkepzetet. Nalad meg valoszinuleg az, hogy lattad hogy erre van lehetoseg, nagyjabol egyszeruen atlathato karrierut, akkor az akarsz lenni. Plusz egykoron talan volt presztizse a rendvedelemnek, vagy inkabb ugy mondom, hogy az a hozzaallas amit te is leirtal meg egyebkent en is osztok (ki az a bolond ai redornek megy 2023-ban?) nem volt jelen. A 90-es 2000-es evek elejen egy rendori jovedelembol (nyilvan rendfokozattol fuggoen) meg tudtal hazat epiteni meg 1-2 luxust megengedhettel magadnak. Ma mar nem, orulsz ha nem doglesz ehen. Miota Pinter van a rendorseg elen, ismerve az eloeletet es magat az embert, megnyilvanulasait, a magyar rendvedelem onmaga parodiaja.

2023. okt. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!