Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A felsorolt országok közül...

A felsorolt országok közül melyikbe lenne a legjobb költözni?

Figyelt kérdés

Feleségemmel egyre inkább hajlunk arra,hogy két éven belül elhagynánk ezt az országot, ám hogy pontosan melyiket válasszuk helyette az még kérdéses.


A feleségem szociális munkás, de ápoló végzettsége is van, én CNC esztergályos vagyok, viszont van C kategóriás jogosítványom is, amit kiegészítenék igény esetén D-vel is, ha buszvezetőként könnyebben boldogulnék bármelyik országban.


Angolul mind a ketten beszélünk,és természetesen ha nem angolszász területre esne a választás a következő két évben elkezdenénk egy másik nyelvet intenzíven.


Írország, Norvégia, Svájc, Ausztria, Hollandia Ezek a választásaink.


Mind a ketten 30 évesek vagyunk, nincs gyerekünk.Viszonylag ,ha nem is fényűző, de kényelmes életet élünk itthon, de kicsit elvesztettük a motivációt az itthoni perspektívákban.


2023. okt. 7. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Irorszagban lakhatasi valsag van, nagyon nehez barmit is rentelni. Norvegia, Svajc nem EU-tagok. Ausztria, Hollandia meg eselyes lehet.
2023. okt. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%

Javaslom pl.: észak szudán, szomália, kongoi demokratikus köztársaság, niger illetve csád egyike közül választani.

Akkor majd megtanulod értékelni amid van, és nem picsogni mikor így is a világ 75%ánál jobban élsz.

2023. okt. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Milyen remek lehetoseg. A gyerekedet legázspŕézik de nem kell tanulni. Korhazba ne kerulj. A nyugdojad mar elloptuk. Amugy meg minden a mienk orany a gyar. Ritka kocsog vagy te
2023. okt. 8. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Pont miattad mennek el az orszagbol te meg elj jobban ketharmad es egyed a vezetok szrat.
2023. okt. 8. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
2: igen a világ 70 szazalekanal lehet jobban élünk. Azonban mi europaba születtünk, szóval megadatott, hogy hozzájuk hasonlítsuk magunkat. És ehhez a cirka és országhoz viszonyítva az utolsó helyeken vagyunk sok szempontból szoval megertem azt aki menni akar, jól csinálják. A listából én Ausztriát vagy Hollandiat javaslom.
2023. okt. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
És ehhez a cirka 30 országhoz viszonyítva az utolsók között vagyunk sok szempontból ***
2023. okt. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha fontos a nyelv és a hideg, akkor inkább Ausztrália.
2023. okt. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sajnos ahogy nézegettem az ilyen Ausztralia,Uj-Zeland,Kanada es mas pontalapu bevandorlasi rendszerrel biro orszag sajnos eselytelen, legalabbis amig nem programozok es orvosok vagyunk...
2023. okt. 8. 09:23
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

5: Ha ennyire ragaszkodsz euroapához akkor irány: Bosznia-Hercegovina, Szerbia, Albánia, Észak-Macedónia, Moldva stb.


Az meg amúgy hogy ide szültek nem a te érdemed, nem te tetted olyanná Európát amilyen, és abból amit itt leírt a kérdező az alapján lfszt nem rakott még le az asztalra, azt ahelyett, hogy valakivé válna inkább menekülne az ingyen pénzért. Hát menjen is, jobb nekünk a társadalmat lehúzó emberek nélkül. Nyugaton majd valami alja munkát összefog azt flexelhet az itthoniaknak hogy külföldön megkeresi azt, amit bármelyik tanult megszerez magyarba is....

2023. okt. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9: mérnök vagyok, nem is keresek rosszul, de nagyobb esélyét látom annak, hogy külföldre megyek mint hogy itthon maradok. Egyebkent én EU tag országokrol beszéltem, te meg olyanokat linkeltél amik közül egyik sem az. Egyebkent pont az ilyen emberektől raz ki itthon a víz mint te, aki a saját véleményét akarja rá erőltetni a másikra. Neked jó itt, maradj itthon. Menni akar, had menjen. Országvalasztashoz kert tanácsot, nem abban hogy menjen-e vagy sem.
2023. okt. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!