Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A legtöbb cégnél, miért nem...

A legtöbb cégnél, miért nem tudják megoldani a lojalitás támogatását?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint, nem akkora kunszt ezt megoldani.


Miután abszolváltam az egyetemen és elkezdtem dolgozni az első munkahelyemen feltűnt egy nagyon pofátlan gyakorlat, ami nagyon sok magyarországi céget jellemez.

Én ott voltam két éve és felvettek egy 0 kilométeres frissdiplomást kicsivel több pénzért, mint amit én kerestem, pedig ott voltam több, mint 2 éve.

Azonnal kértem időpontot főnökömhöz, hogy mi a f_sz ez.

Teljesen úgy éreztem, nem vagyok megbecsülve.Nyilván a főnök, mint egy jó politikus, elkezdett vetíteni, meg mondta "erről nem is tudhatnék".

A munkavállalók nem hülyék, főleg nem nem ilyen pozíciókban, elmondják egymásnak a fizetésüket.


Utána kezdtem keresgélni új munkahelyet.Ahol most vagyok, itt nincs ez az undorító szokás, mint az előző helyemen.

Bértábla van, mint az állami helyeken, de nyilván sokkal magasabb összegekkel, minden munkakör be van sorolva.Emiatt elveszik az alku lehetősége is.Viszont a lojalitást megtudták oldani a cégnél.


Ha emelés van, mindenki alapbére emelkedik.Ha valaki már ott van minimum másfél éve, akkor már kap lojalitásbónuszt havonta, ami évről évre emelkedik.

Ezáltal, illetve a bértábla miatt lehetetlenné válik,hogy egy kezdő többet kapjon, mint egy 2-3 éve itt dolgozó.


2023. okt. 8. 12:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Lojalitás bónusz?

Miről beszélsz? Amikor egy mai munkavállaló elmegy, másnap már nem jön be: https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..

Még a felmondási időt sem tölti le.

Jól mondja a #6-os, kidobott pénz az ablakon.

2023. okt. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!