Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munka Miskolc és környékén?

Munka Miskolc és környékén?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni munkavállalással kapcsolatban. Szikszói lakos vagyok. Miskolc kb 15 km. Esti gimnáziumba járok heti 3 napot és ezért állandó délelőttös munkát keresek. Bármilyen munka érdekelne Miskolc vonzáskörzetében,ami délelőttös és 3-ra be tudok érni mellette suliba. Egyébként hegesztő,targonca vezető végzettségem van és ,B’ kategóriás jogisítványom,de bármilyen munka érdekel.

2023. okt. 12. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

profession, egyéb állásportálok, jófogás, tematikus facebook-csoportok stb.


Felesleges épp itt hirdetned, olyan ez, mintha a Holdon ragasztanál ki plakátokat, hogy te Miskolcon állást keresel.


Ott kell keresni, ahol van.


Itt nincs.

2023. okt. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

buszsofőröket állandóan keresnek. Most már több helyen B jogsival is lehet jelentkezni, fizetik a D jogosítvány megszerzését is.

Nézd meg a volán honlapját, vagy keress rá a buszsofőr állásra.

2023. okt. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es

Már legalább 40 helyre jelentkeztem abból amit felsoroltál. De 1-2 hely kivételével senki nem válaszolt.

Ide utolsó lehetőségként írtam ki a kérdést. Be vagyok regisztrálva allaskeresoire is. Onnan se semmi.

2023. okt. 16. 18:49
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Szikszó, nem ott gyártják a xixo italt? Ott próbáltad már?
2023. okt. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-es

Ott is muszakolnak az a baj

2023. okt. 19. 17:51
 6/6 anonim válasza:

Én is munkát keresek.

Kettő munka jutott eszembe, ami neked jó lehet:

Boschnál van fixen d.e műszak, viszont azt nem tudom,H azt hogyan tudnád megoldani,H 6-ra beérj.

( Anyukák is szokták ezt a műszakot kérni)

Második UCC otthoni munka telefonos operátort mindig keresnek, home office.

Még a Vodafone jutott eszembe ott is keresnek help desk-est, viszont nem tudom,H ott mennyire megoldható a fix d.e műszak vagy legalábbis,H a suliba eltudj járni.

Remélem segìtség ez is.

nov. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!