Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » McDonalds, mikor kezdhetek?

McDonalds, mikor kezdhetek?

Figyelt kérdés

Egy Budapesti McDonaldsba jeletkeztem, mert megszakadtak a tanulmányaim, ez most nem is fontos, lényeg hogy kell egy ideiglenes munka. Vidékről járnék fel és Reménykedem, hogy van utazási támogatás is, országbérlet kb 18 ezer, amit addig valahogy ki kéne fizetnem, plusz budapest bérlet 9K körül van.

Péntekre hívtak be interjúra, és ha nem kezdek el dolgozni élesben legkésőbb keddig, akkor több mint egy hónapot várhatok a fizura, mert szerda már nov 1.

Szerintetek mennyi esély van rá, hogy hétfőn már kezdjek? Részmunkaidőben jelentkeztem.

Illetve mekkora az esélye, hogy felvesznek, miket mondjak interún? 100% hogy lesz munkába járási térítés és azt mikor adják oda?



2023. okt. 24. 12:32
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Illetve kell tüdőszűrés? Mert akkor elmegyek még a héten
2023. okt. 24. 12:35
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak péntekre hívtak be állás interjúra. Akkor még nem hiszem hogy következő hétfőn azaz 29.-én kezdhetsz is. És igen az első havi utazási bérleteded neked kell előre meg előlegezni! Mert azt egyik munkálató sem fogja neked előre ki fizetni.
2023. okt. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Az majd a szerződésbe lesz benne hogy mit fizetnek és mit nem! Az utazási bérletek azok Cafetériának minősülnek. És mint ilyet nem kötelesek fizetni. De ez majd a munka szerződésbe lesz benne. És igen mindig utólag fizetnek! A fizetést is, és a cafetériát is, és az utazási bérletet is, ha a szerződésedbe benne van. Vagyis az első utazási bérleteket minden kép neked kell meg előlegezni! A továbbiakat meg majd már a fizetésedből kell ki gazdálkodni. És igen az utazási bérleteket, az első munkanaptól kell venni. És az első havi utazási bérleteket neked kell saját költségen meg venni, és előre 30 napra! Most mit nem lehet ezen érteni?
2023. okt. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Elméletileg kötelesek fizetni 87%ot helyközileg, sok helyen olvastam. De nem tudom ez még érvényben van e.
2023. okt. 24. 14:06
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A szerződés a lényeg! Az hogy mi lesz benne a szerződésedbe!
2023. okt. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A Bp határán kívül bérlet árát kötelesek 86%-ban téríteni, a budapestire egy forintot nem kell adni.

Pénteki interjúval pedig kizárt, hogy hétfőn kezdj, le kell adni az adataidat, be kell jelenteni, papírokat előkészíteni, ezek talán készen lesznek hétfőre, de nem biztos. Az tuti, hogy kell tüdőszűrő, mivel élelmiszerrel fogsz dolgozni és szerintem üzemorvosi vizsgálat is lesz, amit megint csak jó eséllyel hétfőn intézhetsz legkorábban, de lehet, hogy később.

2023. okt. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Előtte miért nem intézhetem? Van egy hetem.
2023. okt. 24. 15:05
 8/16 A kérdező kommentje:
Mármint a tüdőszűrést.
2023. okt. 24. 15:06
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
Nyugalom.
2023. okt. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Cicukám, értelmezd, amit írtam. Tüdőszűrést intézhetsz, üzemorvost nem tudsz, de előbbit is cseszheted, ha pl a cég orvosánál kell csináltatni azt is. Valamint légy kedves elolvasni a kommentem többi részét is, rászántam az időt.
2023. okt. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!