Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » McDonalds, mikor kezdhetek?

McDonalds, mikor kezdhetek?

Figyelt kérdés

Egy Budapesti McDonaldsba jeletkeztem, mert megszakadtak a tanulmányaim, ez most nem is fontos, lényeg hogy kell egy ideiglenes munka. Vidékről járnék fel és Reménykedem, hogy van utazási támogatás is, országbérlet kb 18 ezer, amit addig valahogy ki kéne fizetnem, plusz budapest bérlet 9K körül van.

Péntekre hívtak be interjúra, és ha nem kezdek el dolgozni élesben legkésőbb keddig, akkor több mint egy hónapot várhatok a fizura, mert szerda már nov 1.

Szerintetek mennyi esély van rá, hogy hétfőn már kezdjek? Részmunkaidőben jelentkeztem.

Illetve mekkora az esélye, hogy felvesznek, miket mondjak interún? 100% hogy lesz munkába járási térítés és azt mikor adják oda?



2023. okt. 24. 12:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%
Figyelj már, előbb várd meg a pénteket hogy felvesznek-e, mert ilyen stresszes túlaggódó szerencsecsomagra senkinek nincs szüksége, úgyhogy az is csoda ha felvesznek.
2023. okt. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

De most az miért olyan életbe vágó, hogy hétfőn kezdesz vagy szerdán?

Novemberben úgyis csak azt a max 2 napot fizetik ki neked (ha hétfőn kezdesz) a bérletet meg egyáltalán nem.

2023. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mert nincs semmi pénzem és túl kell élnem egy hónapot. Azért jó lenne ha kapnék fizut még novemberben
2023. okt. 25. 18:32
 14/16 anonim ***** válasza:
Értem, de ha legjobb esetben elkezdesz dolgozni hétfőn, akkor november 10-ig kapsz 2 napi fizetést október 30-31-re, ez Mekis órabérrel olyan 20 ezer forint. Mínusz utazás És pont. Ha ez kihúz téged a bajból akkor ok.
2023. okt. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
És a következő fizetést azt már decemberben kapod meg a novemberben ledolgozott napokra.
2023. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen, az a baj, hogy a bérletem is alig tudom kifizetni. 15K nettó/nap, ami 30K 2 napra.
2023. okt. 25. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!