Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen mekiben dolgozni? Jövő...

Milyen mekiben dolgozni? Jövő hét pénteken kezdek diákként, és nem tudom mire számítsak.

Figyelt kérdés

2023. okt. 28. 19:51
1 2
 1/14 anonim válasza:
54%
Szar.
2023. okt. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Ne égesd meg magad az olajjal, ha erre figyelsz minden rendben lesz.
2023. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Lányom másfél évig dolgozott Mekiben, szerinte a legfontosabb a fegyelem: van egy technológia, annak a lépéseit be kell tartani. Az elején megtanítják a szabályokat, figyelj oda, forgasd a kézikönyvet, legyél szorgalmas. Sok sikert!
2023. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%

Fizikailag a pörgés a megterhelő. Mentálisan hogy jópofát kell vágni a legidiótább és legbunkóbb vendégekhez is.

Ha ezeket el tudod viselni, nem lesz gond.

2023. okt. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%
Én is a mekiben dolgoztam diákmunkásként üzleti elemző pozícióban. Szerintem teljesen jó, hybrid munkavégzés volt (havi 1 bejárás, többi home office), a fogyasztói szokásokat elemeztük mesterséges intelligencia alapú modellekkel az üzletláncokból beérkező vásárlási adatok alapján. Maga a projekt érdekes volt, modern technológiával dolgoztunk felhő alapon és egyáltalán nem kellett megszakadni, úgy osztották be a sprinteket hogy a work-life balancera külön figyeltek. A juttatási csomag is széleskörű volt.
2023. okt. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Ha olyan embertelen hajcsárok a főnökök, mint a múltkor a Westendben a szürke inges fickó aki alázta a diákokat, akkor menjen a pokol oda vagy Ser Sanyi álljon be burgert sütni.
2023. okt. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

'Egy kis sültkrumplit kérek, majonézzal, fantával, és két hamburgert.

Köszönöm, nem kis krumplit kértem hanem közepeset, és a kóla sem nagy!

Monddom 3 hambit akartam nem érted??!!

Hát ez hülye bazze... Tudod ki jön ide! Szar ez a meki!!'



Hát. Kb ilyesmire számíts, és ha ez a típus menni fog, a többiek gyerekjátékok lesznek.

2023. okt. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Az utolsó jól nyomja. Ha van még ilyen vevos sztorid, oszd meg légyszi, jót derultem.
jan. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

A húgom dolgozott mekiben. Kicsit uncsi volt neki, hogy minden nyolcadik ember ki akart vele kezdeni, és azt hitték, hogy ők az egyetlenek.


[link]

jan. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Első második héten kötelezően kedves mindenki aztán majd kapsz a pofádra mindenért is! Plusz mivel diákmunka nem számít bele a nyugdíjas évekbe és álláskeresési járadék sem jár utánna a munkaügyi hivatalbs! Mindezek fejében ALULFIZETETT nameg persze stresszes bár ez egyénfüggő ki hogy éli meg...
jan. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!