Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyógypedagógus diplomával ki...

Gyógypedagógus diplomával ki lehet menni Amerikába?

Figyelt kérdés
2023. okt. 29. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Inkább vízummal próbálkoznék...
2023. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Ha ennyire nem vagy képben, akkor előbb egy csomó guglizás, olvasás és rájössz, hogy nem ez a legnagyobb problémád
2023. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Miért lenne akadálya egy gyógypedagógiai diploma annak, hogy ne tudj kimenni Amerikába!?


Esetleg a gyógypedagógiai diplomaddal meg tudod fogalmazni a kérdést úgy, hogy érthető is legyen, meg értelme is legyen?

2023. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Nem akadálya, szerintem arra gondolt, hogy ez olyan keresett végzettség-e az Államokban, amivel könnyen talál munkáltatót aki alkalmazza mert úgy kaphat legálisan munkavállalási engedélyt, később letelepedési lehetőséget majd állampolgárságot.

Ezt konkrétan nem tudom, de az biztos, hogy a 20 évvel ezelőttihez képest sokkal nehezebb a helyzet. Azt se tudom, hogy a kérdező beszél-e rendesen angolul.

Ha arra gondol, hogy odamegy az amerikaiakhoz, hogy itt vagyok a gyógypedagógiai diplomámmal, örültök-e nekem, akkor előre borítékolható, hogy nemleges lesz a válasz. Egy csomó végzettséget eleve el sem fogadnak, de ha vakakinek ilyen terve van, akkor szívós munkával, tanulással, ki kell ismernie egy ilyen folyamat hogy néz ki az amcsik szempontjából és lépésről lépésre kell felépíteni a folyamatot. Egy ilyen kérdés relevanciája nagyon kevés még indulásnak is

2023. okt. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pár éve amikor én mérnökként kerestem fel is adtam. Anno H1b merem futottak az ilyen típusú munkavizumok , rengeteg fórumot találni ezen a neten. Nagyreszt tapasztalt programozókat és nővereket kerestek / nekik sikerült akkoriban amikor én nézegettem. Ezeken a területeken volt akkora hiany , hogy vmelyik cég bevallta ezt a procedúrát értük ami halom ido és penz. Talan még az volt járható út ahogy olvastam ha itthon netán egy amerikai multi athelyezett cégen belül . Nem egyszerű a kijutás, komolyan bizonyítani kell a cégeknek, hogy kint nem találtak megfelelő munkaerőt és ezért kell behozniuk téged. Ha nem változott a vízum neve és h1b neven fut még akkor olvass utána fórumokon a neten. Mondjuk ha nővéreket meg mindig keresnek az nincs olyan messze a te teruletedtől, hogy ne lenne célszerű elgondolkoznod rajta mint irány ha ez a célod. Ha ilyen vízum nem jon össze akkor maradnak sportoloknak, média és egyéb sikeres , kiemelkedő embereknek fenntartott vízum típusok de azok nem az atlagnak valok
2023. nov. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!