Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy Marketingvez...

Mennyit keres egy Marketingvezeto vagy Marketing osztalyon dolgozo ember jelenleg?

Figyelt kérdés

Jelenleg külföldön elek.

Marketing vezeto vagyok egy nagyobb epitkezesi cegnel.

30 oraban 2800 Euro brutto-t keresek (az 1900 euro netto itt)


Jelenleg sok minden valtozik az eletemben (költözes, szetmegy a kapcsolatom gyerek van 2 eves - velem marad -az apja rendesen fog fizetni gyerektartast evvel nem lesz gond)


Gondolkozom azon hogy haza költözöm...a szüleim Budapesten elnek, besegitenenek a gyerekben sokat...viszont kerdeses mennyit keresnek...


Ez most mind nem fontos info.. a lenyeg itt

Marketing vezetoi pozicioban kb mennyit keresnek Budapesten az emberek?


Neztem allasokat online, viszont nagyon soknal nem irjak oda vagy olyan keves hogy el sem akarom hinni.


Köszönöm



2023. okt. 29. 19:31
 1/5 anonim válasza:
Hát nekem egy két ismerősöm ilyenek foglalkozik is ők azt mondják ,hogy ha jó céget sikerül kifogni akkor egész jó(500-600 Ft )a fizetés de még így is alul vannak fizetve
2023. okt. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
500 000 netto havonta?
2023. okt. 29. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
19%

A 30 oras 2800 EUR az 40 orara (azaz napi 8-ra) vetitve kb. 3700, ami akarhogy nezem jelen arfolyam mellett majd' masfel millio, bruttoban, ami kb. 1M netto lenne.


Multis kornyezetben ennyi _talan_ realis lehet, de kisebb cegeknel talan a felet ha megkapod.

2023. okt. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vezetőként nem jutott eszedbe, hogy elővegyél egy salary guide-t? Hays, Wyser, esetleg a magyar szakmai szervezet éves kutatása?


Egyébként releváns nemzetközi tapasztalattal, perfekt legalább egy, de inkább 2 nyelvvel én nem tartom elérhetetlennek a bruttó 1-1,5M sáv. Más kérdés, hogy az a tapasztalat az milyen is valójában. Mekkora cégben mekkora csapattal, mekkora költséggel stb stb az a tapasztalat

2023. okt. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 2 éves gyerekkel sosem jönnék vissza Magyarországra. A legtöbb ember azt nézi, hogy hogyan oldhatná meg, hogy a gyereke jövője külföldön legyen, neked ezzel már nem is kellene foglalkoznod, egy gonddal kevesebb.
2023. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!