Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi történhet, ha "véletlenül"...

Mi történhet, ha "véletlenül" nem megy el az ember állásinterjúra?

Figyelt kérdés
Eddig 7 állásinterjún voltam, mindegyiken meg is jelentem időben, készségesek voltak. A legutóbbi megbeszélt alkalmat viszont teljesen elfelejtettem és csak utólag jutott eszembe, hogy nem mentem el. Ilyenkor utólag lehet elnézést kérni vagy ezzel meg is pecsételődött a helyzetem az adott cégnél? Történik ilyenkor valami?

2023. szept. 30. 12:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Nem vesznek fel.
2023. szept. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg megpecsételődött, hiszen napok múlva jut csak eszedbe. A HR valószínűleg azt feltételezi, hogy munkába járást is hasonlóképpen űznéd.
2023. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt biztosan buktad, de fura, hogy fel sem hivtak, hogy hol vagy...
2023. szept. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Cégfüggő, velem is volt olyan hogy nem mentem el azt írtam nekik egy emalt hogy "családi okok" miatt nem tudtam megjelenni azt visszahívtak és néztünk egy másik időpontot!
2023. szept. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Rendben, lehet megpróbálom, legfeljebb nem járok sikerrel. Tényleg röstellem magam, eddig mindenhol időben, néhol idő előtt megjelentem, most sem szándékosan "lógtam", hanem mert valahogy teljesen kiment a fejemből. Még az jutott eszembe, de ez már lehet csak paranoia, van esetleg átjárás a HR osztályok között vagy a legközelebbi álláskereséskor tudhatják, hogy nem jelentem meg? Létezhet ilyen vagy ez már csak az én agyszüleményem?
2023. szept. 30. 13:28
 6/11 A kérdező kommentje:
Úgy is érthetem, lehet ennek munkajogi következménye?
2023. szept. 30. 14:15
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ebből sehogy nem lehet szerintem jól kijönni. Mondom ezt a munkáltatói oldalról.


Meg ha ténylegesen családi probléma is lenne az ok, egy sms írás, vagy hívás az nettó 1 perc...

2023. szept. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi következménye nincs, viszont a cégnek sokatmondó, ha nem mentél el, teljesen biztos, hogy nem állnak veled többet szóba.
2023. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan kb mintha lebeszélnél egy első randit egy csajjal és aztán el sem mész, meg nem írsz neki semmit. Szerinted?
2023. szept. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejteni egy állásinterjút? Ez teljesen komolytalan, kókler emberre vall, így ott már semmi esélyed.
2023. szept. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!