Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes lenne váltanom munkahe...

Érdemes lenne váltanom munkahelyet?

Figyelt kérdés
Junior szoftvertesztelőként dolgozom kicsivel több, mint egy éve, viszont a fizetéssel nem vagyok megelégedve és eléggé elmarad a piactól is. Sokan mondták nekem, hogy várjam meg a 2 évet, de anyagilag a jelenlegi helyzetben nem tudok egyről a kettőre jutni és ez frusztrál mostanában. Kíváncsi lennék, hogy ti mit javasolnátok, hogy érdemes lenne még maradni vagy inkább váltsak. Alapvetően szeretek itt dolgozni, de sajnos meg kell élni valamiből.

nov. 9. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Ezt neked kell tudni.
nov. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Munka mellett pályázhatsz, ha kaptál ajánlatot felmondasz.
nov. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

"meg kell élni valamiből"

Na de nagyon sokféle életszínvonal közül lehet választani...

Egy olyan munkahely, ahova szívesen mész be nap mint nap, sokkal többet ér, mint amennyi pénzt fizetnek, ezt kalkuláld bele!

nov. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Alapvetően szeretek itt dolgozni" - Ha így áll a dolog, akkor szerintem is érdemes még egy évet maradni, 2 év gyakorlattal többre mész a munkaerőpiacon és még kiélvezheted a helyet.
nov. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Konkret szamok belkul erre mehez barmit mondani
nov. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!