Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek érdemes munkahelye...

Szerintetek érdemes munkahelyet váltanom?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy kisebb cégnél dolgozom Budapesten pénzügyi területen, a fizetésem nem valami jó, fejlődési lehetőség sincs túl sok, de a csapatot nagyon szeretem, mindig jó a hangulat az irodában, szívesen járok be. Kíváncsiságból elmentem egy állásinterjúra és rá pár napra fel is hívtak, hogy felvennének. Egy nagyobb cégről lenne szó, nyilván több tanulási, fejlődési lehetőséggel. A fizetés is több lenne kb. 30-40 ezer forinttal, ami nem hangzik olyan soknak, de nekem jelenleg minden pénz számít. Viszont dolgoztam már pár olyan helyen, ahova utáltam bejárni, annyira rossz volt a légkör, ezért gondolom, hogy meg kellene becsülni a jelenlegi helyet, ennek ellenére lehet azt is megbánnám, ha nem vállalom el a másikat. Szerintetek megéri kockáztatni?
2019. jún. 8. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megèri. Lehet, hogy nem a következő hely lesz a tuti befutó, de nem 2 cèg lètezik. Lèpj, fejlődj, mert az már biztos, hogy nem a jelenlegi az igazi.
2019. jún. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

mindig lutri a váltás, de ha nem kockáztatsz, akkor nem fogsz nyerni sem.

ha már elmentél interjúra, akkor valószínűleg nem elég a jelenlegi jó légkör.

hajrá! változtass!

2019. jún. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a főnököddel, hogy fizetésemelést szeretnél. Ha elzárkózik, ideje váltani.
2019. jún. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
Jajj, mennyit keresel most, hogy 30-40 miatt már váltanál? Nem lehet, hogy az új helyen is túl keveset kértél?
2019. jún. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes váltani. A munkahelyen a társaság a legutolsó szempont, ami fontos. Fizetés, karrier lehetőség mind fontosabbak.
2019. jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ok, hogy jó a társaság, de én úgy gondolom, hogy azért jó, mert még mindenki ott van. Ha lelépsz, akkor a többiek is észbe kapnak, kilépnek a komfortzónájukból és változtatnak, a főnökség is a fizetésen. (most leegyszerűsítem az esetedet)

Vagyis, ha más kezd el lépni 3 hónap múlva, akkor beindul az, ami most beindulhatott volna, viszont az állásajánlatod már nem fog élni.

Ne úgy dönts, hogy jajj, a kollégák hiányozni fognak, ők is meglépnék ezt, a másik munkahelyet, hidd el nekem!

Megértem, hogy fontosak a kollégák, de máshol nem találhatsz jó kollégákat? Csak ott, ahol most vagy, sehol máshol?

A rossz légkörön lehet változtatni, nem kell mindent elhinni a kollégáknak, hogy az az idióta, akire ráfogják.

2019. jún. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért nettó 30-40 ezerért már én is váltanék. Én pl. most keresek nettó 280-at szintén pénzügyes munkakörben, de ha felhívnának valahonnan, hogy nettó 320-ért átmegyek-e hozzájuk akkor igent mondanék.
2019. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!