Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kell aggódnom a munka miatt?

Kell aggódnom a munka miatt?

Figyelt kérdés
1hete csatlakoztam egy épitőipari céghez, mint segédmunkás. Egy lakást csinálunk és bont a bontási fázisba csatlakoztam, ami ugye egyszerű mert a törmelékeket hordom, lapátolom stb. Ez még sima fizikai meló, ami megy szépen. Csak aggódok az utána következő folyamatok miatt. Betonozás, kartonozás stb. miatt. Nekem tényleg semmi közöm az építőiparhoz. Félek hogy nem fog menni a segédkezés a komolyabb műveletekben. Szerintetek mennyire lehetetlen 0 tudással ez?

nov. 10. 19:55
 1/9 IgaziÚriember ***** válasza:
56%
Ha ilyen munkán elkezdesz aggódni akkor elég gyenge mentalitású egyén lehetsz. Tisztában vannak vele hogy kezdő vagy, legyél alázatos és figyelj oda amit mondanak, ha pedig valamiben nem vagy biztos akkor kérdezd meg a mestert. Egyébként se nem szívsebészet ahol ember életek múlnának rajtad, se nem atomfizika...
nov. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem dicséretes, hogy ilyen lelkiismeretesen állsz neki. Sajnos sok olyan van az építőiparban, akik elvileg ezt csinálják 30+ éve, mégis gányolnak.


Bár én informatikus vagyok, de nem számít ez abban, hogy mindig vannak új dolgok, amibe senki nem születik bele csak úgy. Ha azért megszólnak, mert valami nem a kisujjadban van, akkor neked sem lehet jó az a hely.


Szerintem csak merj útmutatást kérni és rendben leszel. 👌🏻

nov. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen aggódok, mert szeretném jól végezni a munkám és ez teljesen új nekem. Na meg tetszik is, mert ezelőtt nagyon rossz melóim voltak.. Nem vagyok képben, hogy mennyire szigorúak ezek a melók és félek nem felelek meg.


2. Válaszoló! Köszönöm szépen a válaszod!

nov. 10. 21:11
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Kell.
nov. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak fizessenek ki rendesen,minden héten pénteken! Erre figyelj
nov. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Havonta kapok fizetést.
nov. 11. 15:05
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Majd mondják a szakik, hogy mit csinálj. Az már a stílusuk és a te értelmi szinted függvénye, hogy milyen hangnemben mondják
nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk nézhetnél pár "youtube" videót, hogy ne ott lásd majd először.
nov. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nyugi cula menni fog.
nov. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!