Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek a plázákban...

Kinga8 kérdése:

Mi a véleményetek a plázákban dolgozó hosstesekről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mi a véleményetek a plázákban lévő hosstesekről? Esetleg tapasztalatok? Most abban a helyzetben vagyok hogy bármilyen munka megfelel csak dolgozak,(persze tisztességes legyen.) Csütörtökön lesz egy három órás próba napom, és ott döl el majd hogy meg kapom e a munkát. Annyit tudok biztosan hogy csak nagyon elegáns ruhában lehet dolgozni, és arra kell rá venni az embereket hogy hallgassanak végig és jó esetben meg vegyék tőlem a szóban lévő parfümöt. Az szerintetek el fogadott ha rózsaszín kosztümben megyek vagy mindenképp fekete szokott lenni az elfogadott? A másik fontos kérdésem pedig az lenne hogy hogyan tudnám kedvesen leszólítani az embereket? Mit mondjak nekik?

nov. 14. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Semmi, leszarom oket.
nov. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Ha ezek a kérdéseid, akkor ez a munka nem neked való sajnos... Ott senki sem fog pátyolgatni, az a kőkemény dzsungel... Ja, és garantáltan senki nem fog tőled semmit venni, ha plázázás közben leszólítod az embereket

Ha parfümöt akarok venni, akkor bemegyek egy drogériába

nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Rám több hónapja ingyen kólát akartak rám sózni csajok, aztán jeleztem, hogy nekem aztán nem kell, kösz.


Szóval, ha vannak olyan debilek mint én, akiknek ingyen sem kell a retek, akkor én nem reménykednék pozitív dolgokban ezzel a melóval kapcsolatban. Persze ha nem eladás után kapsz pénz, má pedig fizetniük kell azért is hogy ott állsz, akkor sztem tök mindegy hogyan állnak hozzád az emberek.


Ne vegyél fel semmit, amit neked címeznek. Ez csak egy sz.r meló aztán ennyi. De ki tudja? Lehet álmaid fasziját fogod megtalálni közben.

nov. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Én szívesen megveszem a parfümöt, ha leszopsz.
nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Őszintén: te vennél pacsulit egy ilyen "házalós" árustól?

Az illatszervásárlás nem ez a kategória. Ha nekem van kedvenc márkám, akkor ha kibeszéled a lelkedet, akkor sem veszek mást.

Meg azért az is egyértelmű, hogy nem luxus minőséget kell majd eladnod.

Gagyit meg vehet az ember a Tescóban is - sokkal olcsóbban.

nov. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Rohadtul utálom őket, aki direkt elém áll többször is és nem hagyja, hogy kikerüljem azt meg pláne.

Inkább keress rendes munkát.

Még prostitúció is tisztességesebb mint ez a tukmálás.

nov. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Kinga8


- A mosoly meg a kedvesség kötelezően alap.

Törekedj erre abban a sorsdöntő 3 órában..


A munkáltatásod körülményeire pedig figyelj oda!

Legyen EFO-s papir / ügyfélkapus bejelentés vagy bármi ami alapján kifizetnek!

nov. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

A másik fontos kérdésem pedig az lenne hogy hogyan tudnám kedvesen leszólítani az embereket? Mit mondjak nekik?


1 Szemkontaktus

2 Mosoly

3 Arcmimika



A megszólalás csak ezek után jön...


Ruhának valami feszülős kellene, push-up alap szerintem, plusz nem árt vmi komolyabb óra meg karkötő, szolidabb fülbevaló, és normális parfüm, bár nemtudom ki a célkorosztály.


Mindenkinek nem bírsz úgyse felöltözni, mellsleg ha nagyon nem megy, kérj meg szülőket, testvéreket, unokatesókat vagy jóbarátokat, hogy segítsenek "eljátszani", hogy érdekli őket amit el kell adnod, és legalább pár percig beszélgessenek el veled úgy mintha nem ismernének ;)

nov. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
Kerülöm és utálom őket. Kifejezetten zavar, hogy nem tudok úgy bemenni egy plázába, hogy ne mászna a képembe legalább egy ilyen emberke és ne akarna valami retket rám sózni. Ha 10 percen belül többször is elsétálok előttük akkor is minden alkalommal meg akarnak állítani. Legális koldusoknak tartom őket.
nov. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Nem legàlis koldus, csak diàkmelós többnyire, akit egy diàkszövetkezet vagy valami hasonló cèg alkalmaz.

A diàkszövetkezet pedig egy màsik cègtől kapja a megbízást, hogy hostessel promótáltasson valami terméket.

Vannak ennél szarabb melók is, de ez suli mellett elmegy. Egy ideig csinàltam, mert akármilyen hihetetetlen pénzből élünk és diákként is limitàltak a lehetőségek.

Megszámlálhatatlan büdös paraszttal találkoztam sajnos, a fenti kommentelőkkel megegyező buta és tudatlan emberek, akik a szerencsétlen kislánykákat hibáztatják a szarságuk miatt. Holott annyi lenne, hogy ha leszólítják őket megmondja: “Nem köszi” és megy tovább. Csak ugye ahhoz agysejt is kellene.

nov. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!