Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen önéletrajzot küldjek...

Milyen önéletrajzot küldjek irodai álláslehetőségre, ha eddig csak fizikai munkatapasztalatom volt, beleírjam azokat?

Figyelt kérdés

Eddig raktári és gyári munkát végeztem az elmúlt 10 évben. Most váltanék és egyszerűbb adminisztrációs jellegű munkára jelentkeznék irodai környezetbe, amihez a számítógépes programok ismerete megvan, de ezeket korábban sehol se alkalmaztam.

Ilyenkor küldjem el a HRsnek, hogy hol mit dolgoztam eddig, ha semmi köze a megpályázott álláshoz, vagy egyszerűen írjam oda vmiképp, hogy pályakezdő vagyok így 30évesen, releváns tapasztalatom nincs? Vagy miképp érdemes megoldani?


2023. nov. 16. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes beleírni, részletekbe nem kell belemenni.

Raktárost előbb fognak felvenni mint pályakezdőt mert sokuknak az időben beérés is újdonság és rácsodálkoznak.

2023. nov. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyan igy voltam, mint te es pont 30 evesen jelentkeztem irodaba. Siman beirtam az elozo helyeket es kesz.
2023. nov. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindig lehet valami releváns tapasztalatot találni. Egyedül menedzselted a saját projektjeidet, felelős voltál XY dolog igényes, gyors befejezésére? Erre szükség van adminisztrátori munkánál is, simán mehet az önéletrajzba raktáros munka mellé. Szűk határidőkkel kellett komplex feladatokat elvégezned, esetleg több szűk határidejű projekted volt egyszerre, és értékes tapasztalatot szereztél az önálló, pontos időbeosztásban? Ezek is kellenek egy adminisztrátori munkához. Esetleg ügyfelekkel koordináltál professzionális környezetben (pl. átvetted az árut, stb)? Ez is atvihető tapasztalat.

Lehet, hogy magávan a szoftverrel nincs munkatapasztalatod, de amiket felsoroltam, azok attól még hasznos skillek, amiket előző munkáid alatt fejleszthettél. Még ha amit én írtam, az a te munkádnál nem is pontosan így volt, egy csomó ilyet lehet találni, ha belegondolsz, hogy pontosan mivel foglalkoztál.

2023. nov. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindent irj bele
2023. nov. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 köszi! és többieknek is
2023. nov. 16. 15:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Hazudj.

Hazudj.

Hazudj.


Sajnos a HR "szakma" miatt muszáj...

2023. nov. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!