Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék jelentkezni egy...

Szeretnék jelentkezni egy gyárba szalagra, kihagyjam-e az önéletrajzomból a felsőoktatási intézményt, valamint az irodai munkatapasztalatot?

Figyelt kérdés
Átmeneti időre szeretnék elmenni csak. Ha a kérdésemben leírt dolgokat kihagyom belőle, az önéletrajzom az érettségit leszámítva üres lesz.

2018. ápr. 6. 12:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szeretném, hogyha felvennének, de lehet lerína az önéletrajzomból, hogy a szalag mellet nem tervezek sokáig lenni (pár hónap)
2018. ápr. 6. 12:21
 2/11 anonim ***** válasza:
Bizonyos gyárak akkora kulasztikában vannak, hogy még két hétre is felveszik az embert, csak menjen. A felsőfokú végzettséget nem hülyeség kihagyni mondjuk, az irodai munka szerintem maradhat.
2018. ápr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A végzettségem még nincs meg, a záróvizsgám sikeres letétele hiányzik, ami júniusban esedékes. Erre a kis időre szeretnék elmenni, illetve utána még maradnék kb nyár végéig amíg össze nem szedek egy kezdő tőkét a budapesti élet elkezdéséhez.
2018. ápr. 6. 12:38
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen mindegy, a Boschba mostanában mindenkit felvesznek amióta bevezették a 12 órázást. Azt ugye tudod, hogy ott minden második ember cigány és kihajtják a beled? Inkább menj el tanyára, ahol csend van, nincsenek cigányok és tanulj meg közben hollandul!
2018. ápr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hagyd ki. Nem baj, h üres, öket nem érdekli, nincs interju, csak teszt. Végülis a végzettséged nincs meg, igy nem is hazudsz.nekik az a lényeg tudjál irni. Én 2 év után halasztottam a fösulin, egy évet dolgoztam gyárban. Nagyon jo társaségunk volt, éjszakára szerettem is járni, végighülyültük az egészet, és olyankor nem volt fönökség. De ezen tul elsö munkahelynek, tapasztalatszerzésnek jó volt, és mint irtam szerettem ott, de volt motivácio utána a fösulin, mert azért 40 évig nem tudnám azt csinálni.
2018. ápr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha üres lesz, hát üres lesz. Szalagmunkára mostanában egyetlen követelmény van: legyen pulzusa a jelentkezőnek. Ha meg tudtad írni az önéletrajzot, akkor van, tehát teljesítetted. Ilyen munkakör esetén olyannyira értéktelen a munkavállaló, hogy az önéletrajzot nem is olvassák végig, csak a telefonszám kell belőle, ahol tudnak szólni, hogy mikor kell menni tesztet írni.
2018. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Nem baj, h üres, öket nem érdekli, nincs interju, csak teszt."


Hát pedig van interjú.

2018. ápr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Meg tudom erősíteni: valóban van interjú, bármilyen nevetségesen is hangzik. Mondjuk látszik rajtuk is, hogy csak azért csinálják, mert kötelező, de attól még van.
2018. ápr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja, van interjú. De meg tudom erősíteni az előttem szólókat: azért, mert muszáj. A munkaerő-kölcsönzőnek az ISO minősítéshez (vagy a gyárat működtető cég ISO-jához) szükséges, hogy interjú nélkül ne vegyenek fel embert, de szalagmunka esetén nagyjából itt ki is merül a lényege. Azt, hogy tud-e írni-olvasni, már a tesztben felmérték, más meg nem számít.
2018. ápr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kérdeztem egy ott dolgozót, azt mondta nem volt interjú. Valami papír alapú teszt volt csak.
2018. ápr. 8. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!