Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A MOL-nál jelenleg mennyit...

A MOL-nál jelenleg mennyit visz haza nettóban egy kezdő olajménrök?

Figyelt kérdés

Lehetőleg olyan emberek válaszát várom akik dolgoztak ott ilyen munkakörben, vagy ismernek valakit, aki igen.


Csak azért kérdezem, mert hallottam olyat, hogy mindenki csak a nagy pénz reményében megy olajmérnöknek, aztán elmennek mondjuk a MOL-hoz az MSc után és szembe találják magukat egy még középszerűnek sem mondható, az olajiparhoz képest meglehetősen alacsony fizetéssel. Nyilván 5-10 év múlva már más a helyzet, engem most csupán a kezdő bérezés érekelne.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. nov. 17. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
A kezdő fizetés valóban alacsony - 4-500 ezer bruttó, mert a Growww programba vesznek be az első évben, aztán lehetsz junior mérnök pár évig - aztán a többség nem folytatja a MOL-nál, hanem elmegy valamelyik kevésbé korrupt céghez.
nov. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mennyire jó ötlet ez az olaj mernokosdi. Sztem hosszú távon egy villamosmernok kenterbe veri lehetőségeket tekintve. Akinek a penz a fontos akkor meg az IT top, nem az olajmernoki
nov. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
400k körül, minimal plussz
nov. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!