Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Behívtak állásinterjúra...

Behívtak állásinterjúra holnapra. Raktáros, áruösszekészítő. Elég a 8 általános a jelentkezéshez. Mégis mit kérdezhetnek egy ilyen helyen? El lehet egyáltalán rontani?

Figyelt kérdés

nov. 23. 16:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha normális vagy nem
nov. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Hogy hol dolgoztál eddig és miért akarsz váltani.
nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
Rossz lesz készülj fel
nov. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Pályakezdő vagyok, ezt tudják. Megéri valamit készülni szerintetek?
nov. 23. 17:46
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Azzal legyél képben, hogy a cég mivel foglalkozik.

Meg ha olyasmit kérdeznek esetleg, hogy mi a legjobb és a legrosszabb tulajdonságod, akkor arra tudj valamit mondani. (bár ilyen pozícióra interjúzva ez nem valószínű, de bajod nem lesz attól, ha erre is felkészülsz.)

Sok sikert!

nov. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi
nov. 23. 17:59
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Inkább azt nézik, hogy normális vagy-e, lehet-e rád számítani (pl. egy alkesszel nem szívesen dolgoznak, azt meg szinte azonnal kiszűrhető). Első benyomást kapnak rólad: időben ott vagy-e, ilyesmik. Nem annyira az a fontos, hogy mit mondasz, hanem hogy mennyire lennél biztos a cégnél.
nov. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóra gondoltam, csak izgulok, mert nem voltam még ilyesmin. Akkor gondolom az kezdésnek jó, ha nem húzok le pár felest reggel izgulás ellen :D. Köszi a választ.
nov. 23. 19:09
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell izgulni, minden jó lesz. Ha meg most nem, akkor elmész egy másik raktárhoz. Munkaerőhiány van, tuti, hogy rövid időn belül találsz valamit. Sok sikert holnapra! Tényeg ne most pálinkázz, habár a jókedv garantált lenne😆
nov. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Szeeintem meg fogják nézni hogy tudsz e egyszerre járni és levegőt venni
nov. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!