Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinál egy hostess? 8...

Mit csinál egy hostess? 8 általános elég hozzá ?:) 18 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés

2020. okt. 3. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nos, attól függ, milyen munkára keresnek hostesst, sajnos van negítv értelmű jelentése is meg "klasszikus" is.


- Lehet szupermarketben kóstoltató, ahhoz nem kell érettségi.

- Lehet pl. konferencián kiszolgáló személyzet - ott azért már nyelvtudás, intelligencia, stb elvárt.

- Aztán sajnos most láttam egy olyan hirdetést, ahol 4-5-6 fős házibuliba "szervező" hostess keresnek - nos mondjuk ki őszintén, ide olyan lányokat keresnek, aki BÁRMIT megcsinál (szex, stb) - ez sajnos a hostess szakma lejáratása, ugyanis nem erről szól a hostesskedés.

2020. okt. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
"negítv" = negatív
2020. okt. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Érdemes ezt is elolvasnod, mert itt nagyon szépen leírja, mi a normál jelentése és hogy gyakran csak "álcának" használják ezt a szót:


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..

2020. okt. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

És még egy kis ismertető:


"A hostess (vagy magyarosan hosztesz) jelentése háziasszony. A hostess a host (magyarosan hoszt) női megfelelője. Hostessnek nevezik a légi utaskísérőket is, azonban nagyon sokfajta különböző más munkát végző személyt is illetnek ezzel a kifejezéssel pl. idegenvezetőket, kísérőket promótereket is.


A hostesseknek többfajta típusa létezik az elvégzendő feladatok függvényében, amelyek a teljesség igénye nélkül a következőek:


Légi utaskísérő

Szállodai hostess

Bár hostess

Party hostess

Városnéző hostess

Szórólapos hostess

Promóciós hostess

2020. okt. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
szép vagy?
2020. okt. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
Nem kell hozzá érettségi, elég ha csini a pofid és kerek a segged.
2020. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Na erről beszélek, megjöttek a "nagytudású" pasik, akiknél a hostess = laza erkölcsű lány.


Pedig ez ennél sokkal többről szól.

2020. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%
Nem azt írták, hogy laza erkölcsű. Csak tény, hogy a jó nőket szokták hostessnek alkalmazni.
2020. okt. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hat ugy gondolom szépnek szep vagyok, intelligens vagyok es eleg bőbeszédű ha ez előny ,ketek popsim es nagy mellem nincs ,165cm magas vagyok es 45-6kg.
2020. okt. 4. 14:36
 10/13 A kérdező kommentje:
Baranyában tud valaki esetleg ilyen munkát ?:)
2020. okt. 4. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!