Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Behívott állásinterjúra egy...

Behívott állásinterjúra egy nő a Zeptertől, már beleéltem magam, hogy mekkora lehetőség, de mióta megkérdeztem, hogy mennyi a fix bér, azóta nem reagál. Én rontottam el?

Figyelt kérdés

nov. 26. 19:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Emelem a kalapom kérdező :D
nov. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

Neked legalább elmondták, hogy a Zepter az. Engem úgy hívták oda, hogy sima irodai munkára keresnek embert.

Végig hallgattam őket.

Elvileg van egy havi fix 80 ezer Ft amit megkapsz akkor is ha nem sikerült túl sok emberre rátukmàlni a dolgokat.

nov. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 NTBS ***** válasza:
100%
Nem. Örülj, hogy nem jött össze.
jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Zepter és a hasonlók a 90-es években volt nagy biznisz, amikor a szocializmusból ébredező országban az emberek még nem tudták, hogy hogyan kell lerázni az edényeket, tisztítószereket és gyapjútakarót árusító ügynököket.

Manapság maximum gyanútlan nyuggerekre lehet ilyesmit rásózni nem egészen becsületes módszerekkel, és még így is van esély, hogyha nagyobbat szakítana valaki a egy edénybemutatón, akkor egy rokon ráhívja a rendőrséget.

márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!