Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún miért kezdtek...

Állásinterjún miért kezdtek "dühöngeni" mert rákérdeztem az előrelépési lehetőségre?

Figyelt kérdés

Az álláshirdetésbe beleírták hogy "-fejlődési, előrelépési lehetőség"


Tehát nem én kezdtem el fontoskodni meg s*gget nyalni, hanem ők írták bele hogy ebben a pozícióban ez a lehetőség benne van.


Szóval ezért amikor állásinrjú végén feltették a szokásos kérdést hogy van e valamilyen kérdésem akkor mondom, hogy igen részletezzék már pontosan ezt az előrelépési lehetőséget, pontosan milyen lépések szükségesek ehhez, milyen szakmai állomások vannak, milyen területen érdemes képeznem magam, min-max. mennyi idő alatt hová lehet feljebb lépni.


Erre az egyik szakmai fickó ilyen arrogánsan így leoltott, hogy ott még nem tartunk, egyelőre a leendő pozíciót kell jól ellátni és majd utána ha az ki van maxolva akkor lehet beszélni másról.


Mondom ebben nincs vita, de önök írták bele az álláshirdetésbe előrelépési lehetőséget, ezért gondolom komolyan gondolták.


Na mindegy, szerintetek mi volt a baja?



2023. ápr. 27. 16:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Már nagyon kellett mennie fosni, és örült hogy vége az interjúnak - erre még bekérdeztél egy komplexet.
2023. ápr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
13%
valószínűleg szakmailag elég gyengének tűntel az interjún
2023. ápr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
11%
Az hogy semmi értelme nem volt a kérdésednek.
2023. ápr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

# 2


ha gyenge voltam akkor miért vettek fel?

2023. ápr. 27. 17:36
 5/20 A kérdező kommentje:

# 3


mondjad mondjad nagy okos tudós ember

2023. ápr. 27. 17:37
 6/20 anonim ***** válasza:
17%
Mert igaza van, valóban nem ez a legfontosabb még az elején..
2023. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
20%
#4: más nem jelentkezett "köllazember" jeligére próbaidőn makd elválik.
2023. ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

# 6


ezek szerint az álláshirdetést csak úgy összedobták, tökmindegy mit ír bele, bele írja ezt azt, Margitka még írd bele azt is hogy előrelépési lehetőség...és megvan még az a cuki kismacskás GIF, azt is tedd rár hogy szebb legyen :D

2023. ápr. 27. 17:40
 9/20 anonim ***** válasza:
97%
#8: hát jól látod, vannak ezek a kötelező kifejezések, mint versenyképes fizetés, dinamikus fiatalos csapat, előrelépési lehetőség. hány álláshirdetést olvastál el?
2023. ápr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%
Mostanában születtél kérdező?
2023. ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!