Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért érzem azt, hogy lenézik...

Miért érzem azt, hogy lenézik a kormányhivatali munkákat?

Figyelt kérdés
Nagyon röviden, eleve elképesztően nagy munkaadó, nem valami kis cég. Stabil, baromira. El tudsz menni normálisan betegszabira, szülni stb. A fizetéseken, meg meglepődnek, amikor elmegyek 1-2 helyre a versenyszférába, és elárulom, hogy mennyit keresek, teljesen kiakadnak.

2023. dec. 1. 10:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%
Mert, amit mint ügyfél látunk az több, mint lehangoló
2023. dec. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Valóban sokan lenézik, nekem személyesen inkább pozitív tapasztalataim vannak. Ha autót megyek átíratni, okmányt intézni, stb. mindig kedvesek, gyorsak, miután sorra kerültem. Az hogy mennyit kell várni meg értelem szerűen azon múlik, hogy épp mennyien vannak bent. Budapesti és vidéki kormányhivatallal, okmányirodával is többnyire jó tapasztalatom van, vagy inkább úgy mondom, nincs rossz tapasztalatom. Odamegyek, sorszámot húzok, behívnak, elmondom mit akarok, megcsinálják, kész. Nem kell ezt túlbonyolítani, amit meg lehet el kell intézni ügyfélkapun és akkor nem kell sorbanállni.
2023. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

"Stabil, baromira."


Ez nem igaz. Nálunk a részlegen 2 évente új igazgató van, aki mindig hozza magával az új haveri-családi alapon a középvezetőit, akik mindig egyre hülyébbek és random osztályokat szüntetnek meg, átszerveznek, stb. Pl. az egyik középvezető a haverja cégével végezteti egyes alvállalkozói munkákat, viszont a haverja cége inkompetens és sokszor nagyobb kárt okoz mintha nem csinálna semmit. Persze dupla árért.

2023. dec. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
62%

Rosszul szervezett munka, rosszul kepzett emberek, alacsony berert.

Hat mi lenne a vonzo ezen? Egy gyarban is szervezettebb a munka jobb berert.

2023. dec. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
79%

"El tudsz menni normálisan betegszabira, szülni stb"


Ez az amit pozítívumként tudsz felhozni a kormányhivatal mellett? Látszik, hogy még te sem dolgoztál normális helyen, mert ez kvázi alap mindenhol...

2023. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%
Én a kormányhivatal álláskeresési részlegét a héten 32 alkalommal hívtam fel. Egyetlen egyszer sem vette fel senki. Így én azt üzenem, hogy elmehetnek a francba.
2023. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
89%
Én kaptam egy levelet egészen más ajánlattal tőlük, mint amire végzettségeim vannak. Igazi hülyék.
2023. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
69%
"A fizetéseken, meg meglepődnek, amikor elmegyek 1-2 helyre a versenyszférába, és elárulom, hogy mennyit keresek, teljesen kiakadnak." - ezt nem csodálom, a bértábla alapján szakirányú diplomával, illetménykiegészítésekkel, nyelvpótlékokkal 30 év jogviszony után is alacsonyabb lenne a fizetésem, mint amit junior pozira ajánlottak multinál.
dec. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
80%

"El tudsz menni normálisan betegszabira, szülni stb"



Attól függ milyen a főnököd. Ez sem igaz feltétlen.

dec. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
64%

Azért mert mi fizetjük az adót hogy az efféle semmirekellők lopják a napot.

Ha meg véletlenül a munkájukra lenen szükség lassan dolgoznak, ah egyáltalán dolgoznak...

dec. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!