Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi lenne a reális bérigény...

Mi lenne a reális bérigény egy kis elektronikai üzletben?

Figyelt kérdés

Főleg számítógépek szerelésével kéne foglalkozni. Valamilyen szintű "szakértelmet" elvár azért a munka, hogy ne legyünk teljesenanalfabéták a számítógépekhez. Talán a "legnehezebb" része a munkának az LCD panelek cseréje.

Ma hívtak be és tudni kéne mi a relális fizu igény, amit bemondhatok.

Egy kisvárosi komputer üzletről lenne szó.

Én olyan bruotta 360K forintra gondoltam, tekintve, hogy a sparban és mekiben is megadnak annyit, mit gondoltok?



dec. 4. 11:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és pénztárt is nekem kéne kezelni, szóval egy olyan embert keresnek, aki mindenes és elviszi egyedül a boltot. Szóval ez alapján?
dec. 4. 11:10
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Számold ki, hogy mennyi a éves megélhetési igényed, add hozzá az egy-két külföldi és a két-három belföldi nyaralás árát, szorozd fel 1,5-tel, hogy legyen megtakarításra való is, és ami kijött, annak az 1/12-e legyen a havi fizetési igényes. Hogy komfortosabban érezd magad, esetleg kérhetsz 13., 14. havi fizetést is. Normálisabb cégek megadják.
dec. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
2-es nek, ez nem dánia vagy luxemburg, hanem orbánisztán
dec. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2 nettó 520ezer jött ki, nem hiszem hogy ennyit megadnának:DD

Meg nem akarok örökké ott maradni, szeretnék egy stabil munkahelyet, amíg nincs jobb esetleg valami multis állás. Az érdekel, hogy mennyi az az összeg, amit ha bemondok, meg is adják és jól is jövök ki belőle, szóval nem fognak alulfizetni.

dec. 4. 12:52
 5/12 A kérdező kommentje:
360 bruttó sok vagy kevés?
dec. 4. 12:53
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

Miért nem számolod ki magad? Google: bruttó nettó kalkulátor


Amúgy kevés. Mai árak mellett nem nagoyn tudsz ezzel mozogni

dec. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mi alapján számoljam ki?

Nem tudom hogy mennyi a reális bér, ez érdekelne.

Nem az, hogy mennyi kell, hogy életben maradjak, hanem mennyit keres egy ember aki ilyen helyen dolgozik:D

dec. 4. 13:22
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
brutto 400at siman megkerhetsz, max alkudoznak kicsit
dec. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Rendben köszi!

Inkább attól tartok, hogy bemondják, hogy kapsz 320at, ha visszautasítom akkor pedig ők is engem, tehát nem tudom mennyire lehet alkudozni, meg hol van az a határ ameddig még elmehetek.

dec. 4. 13:55
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
Minimálbér+aprot megtarthatod.
dec. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!