Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri kitartani egy szarul...

Megéri kitartani egy szarul fizető szakma mellett?

Figyelt kérdés

Borzalmas munkahelyi tapasztalataim vannak. Első munkahelyemen szar fizetés volt és egy rettentően borzalmas közeg vett körül akikkel nem szívesen dolgoztam együtt, így váltottam. Második munkahelyemen szintén rémes fizetésem volt rettentően sok feladattal és sok olyat pakoltak rám amit nem magyaráztak el, de elvárták, hogy tudjam.

Váltottam, mert több fizetést szerettem volna. Más kevesebbet dolgozik, de többet kap. Én hülye meg még végeztem OKJ-kat meg tovább is tanulok egyetemen jelenleg.. És miért?? Minimál bér miatt? Egyéb juttatás nuku, és minek strapálom magam.. Azt se tudom mitévő legyek.. (pénzügy)



dec. 5. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan képzést érdemes elvégezni, amire van kereslet és az ott megszerzett tudást fel tudod használni. Olyan képzésre járni, ami csak papírt ad, nettó időkidobás.


Kérdésre válaszolva: ha van jobb lehetőséged válts!

dec. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
30%

Én 18 éve kitartok egy szarul (minimálbér) fizető állás mellett. na nem azért mert szerelmes vagyok a helybe, hanem azért mert sehova nem kellek, a közmunka meg ennyit se fizetne így marad ez.

És nem vagyok tanulatlan (egyetemi diplomák...) és mire megyek vele. klotyópapír.

dec. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
Meg. Minél kevesebbet kerestek, annál többet ér az én pénzem.
dec. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
Nem szakma kell. Egy jó ötlet és vállalkozás
dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom költözéssel lehet megoldani.
jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!