Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állatorvosi asszisztens...

Állatorvosi asszisztens fizetés a fővárosban?

Figyelt kérdés

Vidéken lakom, de a cégnél ahol dolgozom már tarthatatlan az állapot, a tulajdonos folyamatosan csökkenti a dolgozók fizetését, lassan az alapvető megélhetésre nem lesz elég.

Viszont mielőtt felmondok érdekelne milyen lehetőségek vannak, állatorvosi rendelőben van sok tapasztalatom, huszas éveim elején járok egyébként.

Bármi biztató, hogy ott jobb a helyzet? Mennyi kb a fizetés? Vannak üresedések?

Előre is köszönöm szépen a választ.

Nagyon el vagyok már keseredve, hogy erre kell kényszerülnöm.



dec. 5. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Minimálnál kicsit több. Jóval több, ha jó és közvetlen csaj vagy a doktor bácsival.


Nem vicc!

dec. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
4-5kilo simán
dec. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2. :))))))))))))))))))))))))))))))) Állatorvos Dr. nem keres ennyit.
dec. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#3 "Állatorvos Dr. nem keres ennyit."


Amelyik magánklinikán dolgozó állatorvos nem keres meg havi 400 ezer forintot a fővárosban az valamit nagyon rosszul csinál...


Üdv: egy állatorvos

dec. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4. De egy "táskás", nem. Ráadásul itt ASSZISZTENS a kérdés témája, és én 1-et ismerek aki 300 felett kap, de ő fullos csaj.
dec. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Vidéken 7-800 ezret keres egy állatorvos, alsó hangon. Nyilván nem azok akik heti 2-3 napot vannak nyitva.

Ebből gondolom, hogy egy szakképzett asszisztens sem kereshet Budapesten 300 ezernél kevesebbet.

Egy éve asszisztensként 300-350 ezret kerestem. Tény, hogy sokat dolgoztam érte, de nem büdös nekem a munka, csak fizessenek meg érte.

Viszont ha ott tényleg annyira kevés a fizetés, akkor nem éri meg nekem.

dec. 6. 00:18
 7/11 anonim ***** válasza:

6.


7-800/hó???

TALÁN, akkor, ha van fő állása, pl. hatósági vagy gyógyszerdílerként, és mellette ügyel.

HA, asszisztensként 300-at akarnak adni, az már csoda lesz!

dec. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7.


Ezt első kézből tudom, évekig dolgoztam állatorvosi rendelőben. Ez a sima heti 40 órás állatorvosi munkabér, nyilván úgy, hogy odateszi magát a munkájában, felszerelt rendelőben, nem csak pár oltást ad be házhoz járva. Ja és vidéken, Budapesten még több. Volt aki azért ment vissza, mert ahhoz képest ez kevés volt neki.

dec. 6. 00:41
 9/11 anonim ***** válasza:

Állatorvos örül, ha keres 400-at? :D Ez nagyon jó poén. A legtöbb saját praxissal nyomja és/vagy bedolgozik klinikára, nyugodj meg, milliós fizuk röpködnek, pláne pesten. A házhoz járogatás táskával az már általában a mellékes része a dolognak, amit sok doki nem is csinál amúgy.

Kérdező, 2 éves infóm van, a mi dokink rendelőjében akkor 280 nettót kapott az asszisztens adókedvezmények nélkül. Mostanra gondolom ez azért felkúszott 350 körülre az inflációt elnézve, de egyébként személyes véleményem szerint ez pesten nem egy nagy fizu.

dec. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9


Azt esetleg meg tudod mondani, hogy ez Bp melyik területén volt?

dec. 8. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!