Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb munkahely Esztergomban? Előnyöket és hátrányokat is kérek.

Figyelt kérdés

dec. 6. 09:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Maszek fogorvosnak lenni.

Az mindenhol jó munka.

Egyetlen hátránya, hogy be kell rendezni egy komplett rendelőt, szóval induló tőke kell hozzá, nem is kevés.

Ja, meg mellékesen egy fogorvosi diplomát kell szerezni hozzá.

dec. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem egyértelműen az Esztergomi Érsek Prímás a legjobb munkahely Esztergomban. Előny a szolgálati lakás illetve autó, hátrány, hogy csak egy ilyen pozíció van, ritkán nyílik, és le kell mondanod a családodról, illetve elég húzós bekerülni.
dec. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
44%
Az a legjobb munkahely, amihez értesz és érdekel is, ez mindenkinél más.
dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Kicsit rosszul fogalmaztam, mert olyan helyekre gondoltam ahol már dolgoztatok, szóval tapasztalat érdekelne, nektek melyik tetszett a legjobban.
dec. 8. 06:11
 5/19 anonim ***** válasza:

Szerintem Esztergomban vagy környékén van a SUZUKI gyár mint nagyobb munkáltató aztán ezzel ki is fújt...

Az emberek nagyrésze szerintem magánvállalkozó, vagy átjár szlovákiába dolgozni 1000-1400 Eurókért, mennyi most a Szlovák minimálbér?

dec. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Legalacsonyabb havi kereset és óradíj a munka igényességének függvényében

A munkavégzés típusa szerint hat fizetési kategóriát különböztetünk meg, amelyekhez különböző meghatározott minimális jövedelmi szintek tartoznak:



Havi szintű bruttó minimálbér /// Minimális óradíj

1 700 € /// 4,023 €

2 816 € /// 4,690 €

3 932 € /// 5,356 €

4 1 048 € /// 6,023 €

5 1 164 € /// 6,690 €

6 1 280 € /// 7,356€

dec. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
5-ös a Suzuki elvileg az egyik legrosszabb munkahely Esztergom környékén, csak rosszakat hallottam róla.
dec. 8. 20:02
 8/19 anonim ***** válasza:
De más meg nincs is ott nem?
dec. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Kirchhoff, SANOH, tyco és stb vannak azon kívül munkahelyek Esztergomban, a SANOH az nagyon rossz munka hely szintén, a tyco az egész jó elvoltam ott biztos vissza megyek és már maradok ott végleg, a kirchhoffról nem tudok véleményt mondani nem dolgoztam ott de ott sem dolgoznák. A Suzukin kívűl sok munka hely van Esztergomban.
dec. 9. 16:24
 10/19 anonim ***** válasza:

Amiket felsoroltál oké, van még a hungast ami 160at fizet és nem jelentenek be 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

Persze amikor lelépsz akkor jön egy hiszti roham hogy ők pedig számítottak rád te meg milyen rossz ember vagy hogy ott hagyod őket.

dec. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!