Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb munkahely Esztergomban? Előnyöket és hátrányokat is kérek.

Figyelt kérdés

2023. dec. 6. 09:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A Tyco fizikailag nehéz? Emelgetni kell nehezet?

Egy ismerősöm azt mondta hogy nagyon kevés a fizetés…..

2023. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
11-es operátoroknak nem fizet jól, de ott tényleg van előre lépési lehetőség, ott 2+2 12-órázás van és ezért elvileg kicsit többet dolgozol mint 8 órázásnál amit túl órának számolnak fel és kifizetnek ki minden 2. hónapban. De mondjuk ez a munka rend akkor is sokkal pihentetőbb mint a 8 órázás mivel a tycoban csak 2 munka napot kell kibírni és utána 2 nap szabad. Úgy hallottam hogy az operátoroknak (nem operátor voltam) a fizu az első hónapban az operátoroknak olyan nettó 260 (kivéve ha nem vásároltad le az előző hónapban az étterembe a belépő kártyára töltött jövő havi 20000ft fizu előleget mert akkor 280) a kifizetős hónapban meg olyan 300-320 körül van, meg persze havi 15000-et utalnak a szépkártyára. A munka meg szerintem nem olyan nehéz az operátoroknak, a fémipari gyárak sokkal rosszabbak mint a tyco.
2023. dec. 13. 06:35
 13/19 A kérdező kommentje:
11-es “A Tyco fizikailag nehéz? Emelgetni kell nehezet?” A raktárosoknak, anyagosoknak és a silósoknak igen kell emelniük nehezet is néha de ki lehet bírni, a többi pozícióban nem igazán kell nehezet emelni szerintem.
2023. dec. 13. 07:03
 14/19 anonim ***** válasza:
A Sanoh miért rossz?
2023. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A Hungastnál én is voltam , nem csak kevés volt a pénz hanem ki sem fizették a ledolgozott órákat . Alkas cég.
2023. dec. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
14-es ott operátor voltam, de mivel olyan rossz helyen még nem dolgoztam pár hét után léptem, nagyon pörgős volt a munka, rohangálhattam a 2 gép között, se étterem, se büfé nem volt ott, meg ott 8 órázás van ami nekem nem felel meg (nekem csak a 12 órázás felel meg).
2023. dec. 13. 16:45
 17/19 anonim ***** válasza:
Konkrétan a tycoban mit dolgoznak? Kábelekkel, vagy csatlakozók, vagy milyen alkatrészekkel?
2023. dec. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
17-es elektronikai csatlakozókat gyárt autókba, Területekre bontva: a moldingon granulátumból gyártják a csatlakozók kis alkatrészeit pl.: cpa, külsőház, belsőház, gumi stb. Szerintem a ovm-en (over molding) is hasonlót csinálnak, a psp-én a gép összeszereli a kis alkatrészeket, a sticher-en meg ilyen üllő kézi összeszerelős munka van szerintem
2023. dec. 14. 07:22
 19/19 anonim ***** válasza:
A hungast az egy fos, még 2015-ben hallottam róla személyes véleményt, és megerősitem amit előttem irtak, ráadásul győrben is ugynaz megy akkor ezekszerint náluk.
2023. dec. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!