Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehetek vagyonőr mentális...

Lehetek vagyonőr mentális betegséggel?

Figyelt kérdés

Depresszió és OCD.

Tudtommal van pszichológiai alkamassági. Azon átengednének?



dec. 8. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

nincs pszihologiai vizsgálat


Amugy meg nem kell bevallani.

ha Orbán Viktor lehet miniszterelnök mentálisan erőssen terhelten(finoman fogalmaztam nagyon) Akkor miért ne lehetnél depressziósan vagyonör


Szerintema depresszió nem egy munkaalkalmassági kritérium, kb ha úrhajós akarnál lenni akkor lenen kizáró ok:)


Több százezer! mentális beteg ember dolgozik mindenféle foglalkozásokban.

dec. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sima biztonsági őr lehetsz minden további nélkül. Fegyveres biztonsági őröknek van csak pszichológiai alkalmassági vizsgálat, az nem lehetsz mentális betegségekkel.
dec. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a minimum követelmény.
dec. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Éppértelmű ember úgysem tölt be ilyen pozíciót
dec. 9. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 gábor69 válasza:
29%
Csakakipcsak : TOP COMMENT
dec. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkább hanyagold ezt!
dec. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Másik betegséget nem ismerem, de nagyon kevés olyan ember van aki az elete során nem megy át egy két depressziós időszakon. És sztem jórésze dolgozik mert sajnos lakni és enni kell valamiből.
dec. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7

Kényszerbetegség, nálam leginkább ellenőrzési kényszerként jelentkezik pl. folyamatosan szorongok, hogy nem zártam be az ajtót, nem zártam el a vízcsapot, nem húztam be a kocsin a kéziféket, ezért akár 10x is ki kell mennem leellenőrizni.

dec. 10. 19:45
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el vele dokihoz, kezeltesd. Ki lehet gyógyulni az OCD-ből is, csak sok idő kell hozzá.
dec. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Járok pszichiáterhez, szedek gyógyszereket.
dec. 27. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!