Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Napi szinten körülbelül...

Csóróvagyok kérdése:

Napi szinten körülbelül mennyit szoktatok költeni? Illetve hány főre? Nem havi nagybevásárláskor, csak egy átlag nap.

Figyelt kérdés

dec. 14. 21:11
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
70%

Ketten vagyunk és pár ezer (kb: 5000) forintot költünk naponta.

Munkahelyen van étkezés (ingyen) nem dohányzunk, nem drogozunk...

dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
1. Ez jól hangzik. Én most Karácsonyra igyekszem spórolni. 5-én jött fizetés, a 10 nap alatt összesen 10 ezer ment el, egy 2500as tankolás, kenyér, 2 banán, egy tábla csoki, macskámnak kaja. Igaz 3 napja a fagyasztóból eszem ami van és vizet iszom a csapból, de muszáj spórolnom, hogy jövő hét végén körülbelül 100 ezer Ft maradjon a nagybevásárlásra. Igaz nekem nincs családom :(
dec. 14. 21:37
 3/50 A kérdező kommentje:
Sajnos hiába kapok 258 nettót, 100 ezer a személyi kölcsön. Muszáj voltam felvenni, hogy legyen egy kis vésztartalék a számlámon.
dec. 14. 21:39
 4/50 anonim ***** válasza:
86%
Napi szinten semmit nem költök. Hetente egyszer vásárolok, kéthetente tankolok, plusz hó elején kifizetem a számlákat.
dec. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
4. Ügyes vagy. Ha nem vagyok indiszkrét, megkérdezhetem kb mennyit keresel?
dec. 14. 21:46
 6/50 anonim ***** válasza:
86%
Nem ügyesség, csak nem aprózom el a vásárlást. Hétvégén megveszem az egész heti ennivalót, munkahelyre szendvicseket szoktam vinni, vacsorát pedig itthon főzök. 400 körül keresek, kb. felét szoktam elkölteni.
dec. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
83%
Én egy átlagos napon kb. másfél millió Ft-ot költök el élelmiszerre, egy 1500 fős üzemi konyhán vagyok beszerző.
dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
74%
Szerinted, kedves troll kérdező, azt a marhaságot hányan hiszik itt el, hogy neked azért volt muszáj személyi kölcsönt felvenned, hogy legyen némi vésztartalék a számládon?
dec. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
85%

Pedig nagyon sokan hoznak ilyen pénzügyi döntést mert a fejükben logikusnak hangzik.

Aztán folytatják a rossz döntéseket és ezért maradnak életük végéig ott ahol.

dec. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
84%
Napi átlag sztem olyan 2-3000ft-ra jön ki, de én is néhány naponta szoktam inkább nagyobb tételben vásárolni.
dec. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!