Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék felmondani a munkahe...

Szeretnék felmondani a munkahelyemen és bejelentkezni munkaügyibe. Megkapom a munkanélkülit?

Figyelt kérdés
Budapesten élek azóta dolgozom egy helyen rendes bejelentett munka. Viszont nem irattam át a lakcímem . Kórházi ellátás és házi orvos is minden ment e nélkül . Viszont most aggódom,hogy itt a munkaügyi nem fogad hanem oda kell mennem ahova a lakcímkártya szól. Viszont ha idő közben még ideiglenesen be jelentkezem akkor nem küldhetnek el ? Vagy mindegy hol vagyok csak jelentkezzek be ?

dec. 18. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, meg.
dec. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik kormányhivatalba bemehetsz lakcimtől függetlenül, ha amúgy jogosult vagy nem fognak rajta problémázni
dec. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Budapesten élek azóta dolgozom egy helyen"


1 hónapja,

1 éve

10 éve ?

dec. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó kérdező 3 éve Budapesten de 8 éve dolgozom voltam már munkanélkülin csak nagyon régen és a lakcímre szóló városban.
dec. 21. 02:39
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

360 naptári nap után már jár a "ságííly", azaz az álláskeresési járadék. Teljes összeget 3 év után kaphatsz.


Ne feledd, hogy ha esetleg korábban találsz munkahelyet, a fennmaradó összeg 80%-át akkor is lekérheted. Ha csak 1 napra lettél munkanélküli, akkor is ki fogod tudni kérni a teljes 3 havi ellátás 80%-át!!


a többit meg franc tudja... hétfőn hívd fel a helyi foglalkoztatási osztályt! Kedves emberek ők, válaszolni fognak, hogy tudnak-e fogadni 😉

[link]

jan. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!