Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire nehéz megtanulni/kita...

Mennyire nehéz megtanulni/kitanulni az automata tesztelést?

Figyelt kérdés
Nincsenek ismereteim még programozás terén.

dec. 21. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Kell hozzá némi fejlesztői tapasztalat. Bár vannak már online toolok is amikhez nem kell scriptelni. Szerintem a jó automata tesztelő tud írni hozzá scriptet is a megfelelő toolokkal.


Nem vagyok nagy JS guru, de én erre azt javasonám. Auto teszteket playwright-ban írogatok mostanában. Jó kis cucc.

dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

"Mennyire nehéz megtanulni/kitanulni az automata tesztelést?"


Szerinted erre lehet mondani egy univerzális választ és minden embernél homogén hogy mennyi idő alatt tanulja ki ezt a szakmát?


Vannak olyan képességekkel megáldott emberek (pl: értelmi fogyatékosok, tanulási nehézségekkel küzdők) akik ha egész életük során tanulják akkor sem jutnának el olyan szintre, hogy a tudások olyan szinten legyen amivel betöltenek egy pozíciót. Illetve vannak olyan született zsenik, akik meglehetősen rövid idő alatt elsajátítják megfelelő szinten a szükséges tudásanyagot.


Mivel benned ez a kérdés egyáltalán felmerült vélhetően te az előző példában említett tábor közül az előbbit erősíted.

dec. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%

Nem mindegy?


Az AI-úgyis kiüti az egészet hamarosan...


Meg egyébként is van egy olyan sanda gyanúmn, hogy ez is inkább már csak "költségszámla" generátorként van működtetve, mint a "portásszakma"...

dec. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Redditen nekem van kiirva a temaban "kepzes"-em chatgpt hasznalataval, ha eleget keresed megtalalod, amugy abszalut nem nehez, es boven van ra igeny. Contractorkent en 3m nettot keresek automata tesztelokent...
dec. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

/ év


:D

dec. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!