Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt esetleg olyan aki már...

Van itt esetleg olyan aki már dolgozott ausztriaban szobalányként? Hol érdemes jelentkezni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy sürgősen kellene találnom kint egy állást, családon belüli egészségügyi problémák miatt, nem olcsó a kezelés sajnos.

Próbáltam először közvetítőn keresztül, kiderult hogy csaló. Aztán mivel németül csak most kezdtem tanulni írtam önéletrajzot és motivációs levelet angolul, beleírtam hogy tanulom már a németet és hogy itthon is vendéglátóztam 5 évig. 45 helyre küldtem el és egyetlen választ sem kaptam, a facebook csoportokban nem igazán segít senki, csak elmondják hogy kell a német. Közben ezer helyről hallom hogy angollal mentek ki és olyan is van aki semmilyen nyelven nem beszél mégis van munkája. Valaki tudna segíteni hol próbáljam meg még ezen kívül?



dec. 22. 14:22
 1/2 A kérdező kommentje:
Jaa kifelejtettem hogy ha valaki megbízható munkaközvetítőt tudna ajánlani annak is örülnék. Köszönöm
dec. 22. 14:23
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát legjobb ha felhívod őket,telefonos kontakt jobb mint a levél.Amikor legelőször kimentem napi 8-10 emailt küldtem mire sikerült.Ne félj 90 százalékban beszélnek angolul is.Nyilván ams.at a legegyszerűbb be lehet állítani szakmát plusz az elmúlt 24 óra hirdetéseit.
dec. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!