Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi az a 4 szak a Miskolci...

Mi az a 4 szak a Miskolci Egyetemen, amivel a legjobb fizetések érhetők el?

Figyelt kérdés

Pár éve dolgozom logisztikai területen, de már unom és szeretnék váltani+sulit csinálni. Egyetemi szakot az elérhető fizu alapján keresgélnék elsődlegesen.


[link]


Miskolcin szerintem ez a top4: Programtervező informatikus, Villamosmérnök, Mérnökinformatikus, Mechatronikai mérnök


Szerintetek?


Köszi a válaszokat!



dec. 30. 23:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nyelvek amúgy hogy mennek?


Ha beszélsz normálisan angolul akkor az egyetem alatt ( meg elotte is, ha elore akarsz keszulni és pl. nehezebb tárgyakból hiányosságokat pótolni ), rengeteg teljesen ingyenes, komplett egyetemi kurzus van fent pl YouTube-on neves külföldi egyetemekrol, angol nyelven.


Engem sok tárgyból ez mentett meg, amihez alig találtam magyar jegyzetet, neten millió számra volt belole az akkreditált kulfoldi hivatalos könyv meg jegyzet. Kiemelten igaz ez az IT szektorra, ha már az érdekel.

jan. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#11

Tudnál adni pár konkrét youtube csatorna linket?

jan. 31. 20:57
 13/14 anonim ***** válasza:

Amiket tudok ajánlani:

-Khan Academy

-MIT OpenCourseWare

-Stanford Online

-Gulyás Ákos csatornáját, ahol a BME-n vannak felvéve Orosz László tanár úr előadásai, legfőképp villamosmérnök MSc-s tanagyaból

-a VIK WIKI oldalt, ahol szinte minden egyetemi tárgynak külön wiki oldala van, a létező összes jegyzettel, vizsgával, ZH-val, videókkal, mindennel

-The Engineering Mindset

-Veritasium


Hozzátenném, hogy egy jópár ezek közül már nagyságrendekkel komolyabb szinten van mint egy gimis tananyag, és magas matematikai háttér szükséges a megértésükhöz.

A matek feltornázásához szintén a Khan Academy, valamint Oláh Márk csatornáját ajánlom. De saját magad is természetesen keress nyugodtan ilyen tartalmakat, biztos van, amit kihagytam.

febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ezek nagyon jó anyagok.
febr. 5. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!