Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jobban járok ha nem írom bele...

Jobban járok ha nem írom bele az önéletrajzomba hogy esti sulis vagyok?

Figyelt kérdés

19 vagyok,suli mellé szeretnék munkát szerezni, mert csak jól jön ha van pénz, és akkor itthon is ki tudnék segíteni.


A probléma viszont ott kezdődik, hogy nyár óta küldtem be több helyre az önéletrajzom, sehova nem vesznek fel (néha még visszajelzést sem kapok..)


Több videót, és oldalt is néztem arról hogy írjak önéletrajzot, úgy próbáltam mindig megcsinálni, aztán ha végeztem mindig át nézettem családtagokkal, ismerősökkel hogy mit javasolnak, gondolnak vagy mit adhatnék még hozzá.


Többnyire eladó-pénztáros pozíciókra jelentkezem, egyszer recepciósra, mivel a jövőben szeretnék ezzel foglalkozni. Középfokú nyelvvizsgám van, munkatapasztalat 0, viszont beírtam a diákmunkáimat és szakmai gyakorlatokat, csak jobb mint a semmi.

Mit rontottam el? Talán tényleg nem kéne oda bele írnom hogy estis vagyok? Napok óta ezen agyalok hogy még is mit kéne javítanom rajta... :(

Válaszaitokat előre is köszönöm!



jan. 2. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek mind olyan pozíciók amik belelóghatnak bármilyen más tevékenységbe, mert este és hétvégén is lehet munka, így az esti és a levelező iskola is kizáró ok. És nem csak itt, a munkák 90%-ánál, mivel estinél el akarsz majd menni fél/egy órával előbb hogy odaérj, a levelezőnél pedig legalább minden második, ha nem minden pénteket kéne elengedni. Ez egy sima 8 órás munkával is összeegyeztethetetlen, hát még egy bolti eladó/recepciós munkával ahol délután és hétvégén is munka van...
jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

ilyeneket, hogy te képezni szeretnéd magad, és kitörj ezekből a droid munkakörökből nem szabad beleírni egyáltalán. sok diplomás is jelentkezik ilyen állásokra, és nem írják bele, hogy van diplomájuk.


Senki nem fogja ezeket leellenőrzni.


Amúgy miért nem diákmunkát vállalsz?

jan. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Diákmunkával kapcsolatban: Csak nappalis diákokkal foglalkoznak :')
jan. 3. 09:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Helyileg hol laksz?
jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szolnok
jan. 5. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!