Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » McDonald's VS gyári munka?...

McDonald's VS gyári munka? Kettő közül melyik a kevésbé rossz?

Figyelt kérdés

Kb egy fél évre kéne keresnem gyorsan melót.

Kettő közül melyik lehet a kevésbé rossz a fővárosban?


jan. 12. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Ez egyéni ízlés kérdése. Én csináltam mindkettőt. A Mekiben szerettem az autós kasszát, de nem szerettem a sütögetést, mert nem bírtam a tempót. Tedd be a zsemlét, amíg sül, dobd be a húst, ja, kell még két szendvics, utána lesz egy gluténmentes, elfogyott a fagyasztóban a hús, ki kell menni, közben odaég a zsemle... A gyárban nem kellett megszakadni, de háromműszakos volt, és rettenetesen unalmas.
jan. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Én is dolgoztam már mekiben és gyárban is, a gyár számomra sokkal jobb volt.
jan. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól függ, hogy mennyire bírod a monotonitást.

Ha pörögsz és összetettebb feladatokat csinálsz, akkor a munkaidő is gyorsabban eltelik, mintha mondjuk csak egyféle mozdulatot kellene csinálnod és megkövetelnék a gyári normát.


Szóval attól függ, hogy mit kell csinálni a gyárban, de szalag mellé ne menjél!

jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!