Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Friss mérnökinformatikus BA...

Friss mérnökinformatikus BA diplomával és kevés/semennyi szakmabeli tapasztalattal mennyire hamar lehet jól fizető állást találni Budapesten?

Figyelt kérdés
Nézegettem a meghirdetett állásokat, de most valós tapasztalatokra lennék inkább kíváncsi, jövőtervezés szempontjából :)

jan. 14. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Mérnökinformatikus képzés Bsc-t ad, nem BA-t.


Azt vettem észre az én és volt szaktársaim példáiból, hogy az tudott igazán jól elhelyezkedni és magas fizetést elkérni, aki már egyetemi évei alatt 1db adott területre készült és abban az egy területen az átlagból kitudott tünni, ami nem nehéz, mert az átlag mérnökinformatikus nem feltétlenül annyira kompetens.


Az, hogy a Bsc alatt kinek milyenek a jegyei és összeségében a tananyagot mennyire értette meg semmit nem jelent, csak az egyetem alatt szerezett diákmunkás tapasztalat és otthon szorgalomból gyakorolt dolgok számítanak.

jan. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! (A Bsc/BA különbségéről pedig eddig nem tudtam, de most utánanéztem, mostmár legalább ezt is tudom, köszi!:D)
jan. 14. 15:49
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
1-2 évet dolgozol kevesebbért, tanulsz, bizonyítasz, és jönni fog a jól fizető állás.
jan. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!