Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi számít jó fizetésnek egy...

Mi számít jó fizetésnek egy egyetemet végzett, 5 éve dolgozó embernek 2024 elején?

Figyelt kérdés
Amiből tudsz félre tenni, tudsz garzont bérelni, mindenre van elegendő pénzed (kaja, szórakozás, öltözködés, közlekedés), de nem kell autót fenntartanod, nincs gyereked, egyedül élsz, nem is mész nyaralni, de van tartalékod.

jan. 16. 12:39
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

őőőőő, éppenséggel jogász vagyok, mégpedig lassan 5 éve :D

És nem, sehol nem fizetik meg a jogászokat. A kérdés arra vonatkozott, mennyit kéne kapjak a mostani nettó 268 ezer helyett :D

jan. 16. 16:40
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
kb 350 ezret. Sajnos Dunát lehet rekeszteni a jogászokkal.
jan. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%
na látod, mégse azt kérdezted, mi a jó fizu, hanem hogy te a végzettséged alapján mennyit kaphatsz...
jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Most kötözködni vagy itt?
jan. 16. 18:48
 15/19 anonim ***** válasza:
65%

Helyedben nem a fizetés méretén aggódnék.

Jogilag megállja a helyét, hogy örülj van egyáltalán munkád.

jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem értem. Ebben a kontextusban mit jelent az, hogy jogilag megállja a helyét, hogy van munkám és hogy nem a fizetés méretén aggódnál. Mire célzol ezzel?
jan. 16. 19:39
 17/19 anonim ***** válasza:
74%
Hát, én közgazdász Bsc-vel 1.5 év munkatapasztalattal keresek nettó 580-at. Sok multinál keresnek amúgy jogászokat ilyen corporate jogi melókhoz sokkal több pénzért, banki vagy más pénzügyi szolgáltatásokkal foglalkozó cégeknél legalábbis biztosan.
jan. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem attól kapsz jó fizetést hogy egyetemet végeztél, az senkit se érdekel. A szakmád számít.
jan. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
55%
Ha csak a garzonlakást nézzük és az egyetemet nem, akkor csak k.b. 100-assal több az enyémnél. 350-E körül. Párom van és ennél is kevesebbet keres, de k.b. külön kasszán vagyunk. Én utazgatok is, úgyhogy talán a 100-as sem szükséges. Ehhez pluszban gondoljuk hozzá a diplomát.
febr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!