Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyenkor csak önéletrajzokat...

Ilyenkor csak önéletrajzokat gyűjtenek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy cég ami a webhelyén kiírja a nyitott pozit de sehol máshol nem találod meg pedig régebben hirdetett ott is ue-t a pozit.

Pl profession


jan. 17. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Magyarországon abban bízni, hogy normálisan működik bármi is... hát, ideje lenne felkelni


az édes álomból.

jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
¯\_(ツ)_/¯
jan. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Mégis minek gyűjtene egy nem toborzással foglalkozó cég CV-ket?


Az meg, hogy csak a saját weblapján hirdet simán lehet azért van, mert az ugye ingyen van. Egy profession vagy linkedin hirdetés nagyon drága ám...

jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%
Igen, kíváncsiak hogy mennyi a jelentkező , illetve adatgyűjtés.
jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető ilyen, bár nem vall komoly cégre. Mikor állást kerestem és mindenhova küldözgettem az önéletrajzomat, érdekes módon szignifikánsan megszaporodtak a postafiókomban kéretlen levelek. Természetesen nem a konkrét állásokkal, hanem mindenféle egyéb ajánlatokkal kapcsolatban. Szóval valahol egészen biztosan nem tartották be az adatvédelmi irányelveket.
jan. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5: vagy az informatikai rendszerük volt sebezhető, ahova ki-be járkáltam az adathalász cuccok. Lehet az adott hely sincs tisztában azzal, hogy mennyire sérülékeny az IT cuccuk.
jan. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ezeket masodpiacon ertekesitik. deepweb tele van ezekkel az adatokkal.
jan. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!