Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Természetvédelmi mérnöki???

Természetvédelmi mérnöki???

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz, sokat kell tanulni? Hol lehet ezzel elhelyezkedni? Mennyit keres egy természetvédelmi mérnök?

jan. 19. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Igen.

Kb. sehol.

Nagyon keveset.

jan. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelt ez a szak, de nem igazán éri meg elvégezni, legalábbis engem mindenki lebeszélt róla.


Ezt érdemes átolvasni:


[link]

jan. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szep szakma lehet, de sztem ha talal is vele melót az ember akkor is nehéz belőle megelni. 40 milliós lakásra gyűjteni meg sztem felejtős. Igazából egy 4-5 mérnöki terület van ami tényleg jól fizet, jo pár ami bőven átlagosan és vannak amik elég szerényen.
jan. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat? Melyek azok az agrárszakok amikből lehet keresni sokat?
jan. 20. 15:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Büfészak, végzés után meki/kfc/burger kombo a szakma csúcsa...
jan. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 darandaliuszmusz válasza:

Heló!

Látom csak negatív kommentek vannak... pár hete megválaszoltam egy hasonló kérdést . a 10-es hosszabb válasz az enyém. Itt is csak ezt tudom mondani. https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomany..

jan. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: persze, sokaknak hivatas tudat a természet védelem. Csak akinek otthon nem tesznek lakást a segge ala vagy nem támogatják folyamatosan az nem biztos , hogy megél belőle . Hiába érzi eletútnak ezt. Ny mon vagy Budapesten 150 egy 30 négyzetes lyuk garzon is 150 plusz rezsi, egy szobás lakás lehet mar 200 ezer is akar. Ilyen árak mellett próbáljon megelni az ember, netán elkezdeni spórolni meg ha csak egy panelra is , 30 - 40 milliót. Lassan 400 ezres kezdő netto is kevés ehhez.
jan. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!