Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Richter gyógyszergyárban...

Richter gyógyszergyárban angol használat mennyire fontos?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek interjúzni Richterhez labormunkára vegyészként és a HR-es mondta, hogy lesz egy kis angol rész is. Ettől én nagyon félek.

Az álláshirdetésban úgy szerepelt, hogy alapszintű angol és főleg írásban kell használni.

Soha nem voltam olyan helyzetben még, hogy angolul interjúztattak, nagyon feszült vagyok miatta és nagyon zavarban tudok lenni amikor használnom kell mert nincs benne gyakorlatom.


Mire számíthatok? Kinek milyen tapasztalata van?



jan. 20. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Nyugi, nem ezen fog múlni. De azért picit tedd oda magad. :) Mostanában hallgass meg olvass angolul ezt-azt, de inkább ilyen tankönyvi hanganyagokat meg szövegeket, amiket értesz is, ne mindenfélét, amiből alig értesz valamit (mert az csak leépíti azt a kevés önbizalmadat is, ami van :) ).
jan. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Nyugi, nem ezen fog múlni."

Mert, jól ismered belülről a Richtert? Ez a gyár súlyt helyez arra, hogy az alkalmazottai tudjanak angolul.

jan. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az adott állást illetően annyira nagy hangsúlyt helyezne rá, akkor nem csak alapszintű angolt várna el, és főleg nem szűkítené le még azt is arra, hogy "főleg írásban".
jan. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!