Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Benne van a munkaszerzodesbe,...

Benne van a munkaszerzodesbe, h parfüm használata kötelező? Nem fura?

Figyelt kérdés

Parfum és izzadasgatlo dezodor hasznalata és ősz haj eseten festes kötelező..

Én amugyis használok mind2ot és nem őszülok de azért meglepett h ez van béke irva.. ráadásul ez nem is 1 olyan munkakör amire azt mondanam h na igen ide érthető h kérik.. sima eladói állás. Sosem láttam még ilyen munkaszerzodest h ezt kotelezoen beleirtak volan. Meg még a bizsut is írták h nem szabad viselni se tetko se piercing. A vicc a dologban h akkor engem felse vehettek volna ugyanis van az orromba:D ti mit szóltok hozzá, nem fura?


2022. jún. 8. 22:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Nem írnék alá ilyen szart
2022. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ hol. Gondolom az "eladó" alatt nem az Auchan pénztárosra gondolsz. Egy "elit" ékszerüzletben például teljesen érthető (szerintem) ha elvárják ezt.
2022. jún. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Nem ekszeruzlet amúgy de én ott is furcsalnam azért:D bár lehet én gondolkozok rosszul:D egyébként nekem ezzel nincs gond mert alapból nem tudnék ezek nélkül létezni, de kicsit ellentmondásos h felvettek annak ellenére h van pc-m és a szerződés tiltja.

Vagy pl h sport cipo viselete nem megengedett mégis mindenki abban van:D

2022. jún. 8. 23:05
 4/25 A kérdező kommentje:
Meg tudjatok van 1 kis lázadó hajlam is bennem és ha valamit már koteleznek elvannak úgy már mindjárt nincs is annyira kedvem hozzá megha amúgy én nagy parfum mániás is vagyok:D
2022. jún. 8. 23:07
 5/25 Japán Gulyás ***** válasza:
27%
Gondolom bank vagy pénzügyi ügyfélkapcsolati meló. A Credit Suissenek és a UBS-nek pl. egész kiskönyve van arról, hogy hogyan kell öltöznie egy alkalmazottnak: [link]
2022. jún. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
49%

Ha önmegvalósítani akarsz a külsőddel, akkor keress laza cégeket.

Vannak cégek, ahol a megjelenés fontos, bankokban még egyenruha is lehet. Nem a céget és a szerződést kell fikázni. Nem kell odamenni, ha neked ez túl sok megkötés. Lázadozni lehet, csak épp semmi értelme. A marketing és brand az erősebb, max. holnapután munkanélküli leszel megint.

2022. jún. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
70%
Biztos van tapasztalatuk azzal hogy valaki budos volt.
2022. jún. 9. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
69%
Hát ez elég fura, mert vannak, akik érzékenyek az illatokat, tehát rosszul lesznek a parfümszagtól. Ezzel még a vásárlókat is távol tarthatják maguktól. Külföldön olyan munkaszerződések vannak, ahol tiltják a parfumhasznalatot épp emiatt, nemhogy még kötelezővé is tennék... De ha már elő van írva a parfüm meg hajfesték, akkor szerintem az a minimum, hogy a cégnek erre külön fizetnie kell, hogy az ember tudja miből finanszírozni ezeket, hiszen nem olcsó dolgok. Ilyen esetben munkaeszköz ez is, szóval nekik kellene állniuk az árát.
2022. jún. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

"Meg tudjatok van 1 kis lázadó hajlam is bennem és ha valamit már koteleznek elvannak úgy már mindjárt nincs is annyira kedvem hozzá megha amúgy én nagy parfum mániás is vagyok:D"


Örülnek, ha embert találnak. Anonim az oldal, így rákérdezhetek, mennyi a bruttó fizud?

2022. jún. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Nettó 170-180. Bejárás támogatás nincs és nekem 22 a bérlet.

Vicces amugy h sajnalnak 1 bejarast de legyek illatos kotelezoen és a kormom is legyen mindig apolt. :D bazdki nem titkarkisasszonynak mentem:D

De más furcsasagok is vannak itt nem csak a szerződés.. kíváncsi leszek mi sül meg ki ebből. Amilyen mezes mazos volt felvetelnel most meg hullik le a lepel:D

2022. jún. 9. 07:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!