Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meddig fog még tartani ez a...

Meddig fog még tartani ez a pokol az it szektorban?

Figyelt kérdés
[link]
jan. 20. 18:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudom, én személy szerint nem igazán érzem úgy, hogy a pokolban lennék. 2024 első félévben átlag havi 900-at fizet ki nekem a munkáltatóm úgy, hogy 2 évvel ezelőtt szereztem egy sima BSc diplomát, tehát kis túlzással még junior vagyok.

És ez még nem a legjobban fizető terület (autóipari beágy fejlesztés).

Ez lenne a pokol?

jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
*mármint nettóban
jan. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
21%

Azt akartam írni, amit a 8-as is.

Ha valami hiányszakma, akkor elkezdik azt tanulni az emberek, aztán már nem lesz hiányszakma, és nem lehet vele annyira jól keresni.

Bírom, amikor itt a Gyakorin valaki panaszkodik, hogy nem talál állást, akkor valami It-s (állítólag) benyögi, hogy miért nem tanultál programozónak. Én mindig leírtam nekik, hogyha mindenki programozónak tanul, akkor majd neki sem lesz állása. Akkor most kezdődik?

Egyébként nem hiszem, hogy pokol ez, csak az irreálisan magas programozói bérek szépen visszaállnak oda, ahol a többi mérnök is van.

jan. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
23%
Tudom pályakezdők teljesen világvégének élik meg de nem jár 0 tapasztalatra nettó milliós fizu.
jan. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Lilluci27 ***** válasza:
0%
Programozó!= it szektor, az it szektorban dolgozok nagyobb része nem programozó
jan. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
13%
Én egy honapja valtottam majdnem dupla annyi fizetesert es folyamatosan kapom a megkereseseket
jan. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát pokolinak inkább az Épìtőmérnöki szakmat mondanám, ebben dolgozom. Csomó felelősség, xar fizetésért. Netan még az epìtőipari cég be sem jelent rendesen. Én ilyen helyen nem dolgoznék de sok kollega panaszkodott hasonlók miatt.
jan. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!