Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol tudnám megcsinálni az...

Krómgyűrű kérdése:

Hol tudnám megcsinálni az autószerelői/motorszerelői szakmát felnőttképzés keretében? 24/F

Figyelt kérdés

Jelenleg Budapesten dolgozom vámügyintézőként már jó pár éve, és kezd stresszes unni. Teljesen kiéget idegileg.


Szeretnék valami műszaki pályára térni, olyanra ami vonz is. Itt jön képbe az autószerelő, illetve a motorkerékpár szerelő szakma. Tudom, most már ún. gépjármű mechatronikai technikusnak nevezik.


Budapesten, esetleg Miskolcon szeretném elkezdeni a képzést, de jelenleg a Focus Oktatás és az Oktáv oldalakat találtam, amik az adott szakmai képzéseket oktatják, de sajnos olyan időpontokban, ami nekem sajnos sehogy sem jó.


Tud valaki valami másik helyt, iskolát vagy felnőtt képzési intézményt, ahol meg lehet tanulni az érintett szakmákat?


Szakmát tekintve más alternatíva is szóba jöhet, ami műszaki területen van. Szívesen meghallgatok mást is. :)



jan. 21. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Budapest Bánki?


Miskolc Szemere Bertalan Technikum?

jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nincs mar okj
jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A Szemere valóban jónak tűnhet.

jan. 24. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!