Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » BMW állás lehetőségek autó...

Kkdhchnsnx kérdése:

BMW állás lehetőségek autó villamossági szerelőnek?

Figyelt kérdés
Heló , az lenne a kérdés , hogy autó villamossági szerelő a szakmám és próbáltam keresgélni , hogy milyen munkakörben lehetne oda jelentkezni? Nem egy mérnöki szakma, de azért egy csak érettségitől gondolom többet ér, találtam sok állás lehetőséget, de fogalmam sincs , hogy mit takarnak a munkakörök mert sokat láttam, de laikus vagyok ilyen tekintetben, nincs még munka tapasztalat mivel nem a szakmában helyezkedtem el suli után , előre is köszi a válaszokat már ha ezt így meglehet mondani , a Debreceni gyárról lenne szó természetesen

jan. 23. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Autóvillamosságit általában szervizek szoktak keresni
jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Talan picit tevuton jarsz arrol, hogy nez ki az autogyartas. Szerinted egy autogyarban egy autovillamossagi szerelo milyen feladatokat lat el?


Semmilyet. A gyarto es szerelosorokat, gepeket, robotokat uzemelteto automatizalasi technikusokra, villamos es mechatronikai karbantartokra, elektromuszereszekre, teszttechnikusokra van igeny egy autogyarban. Nem autovillamossagi szerelore.


Egyebkent itt nezz szet, talan tisztul a kep:

[link]

jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amit a 2-es elküldött az jó oldal, Debrecenbe jelenleg 40 helyre keresnek embereket, de ez naponta változik.

Vedd fel velük a kapcsolatot, mond el nekik az elképzeléseidet, és biztos hogy megkínálnak valamivel!

Lehet hogy nem azonnal, de akkor nyilvántartásba vesznek, és ha aktuális, akkor szólnak. Rengeteg embert fognak még felvenni, jelentkezz mielőbb!

jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#2-es amit ír azért az nem teljesen fedi a valóságot. Kecskeméten a Merci gyárban is dolgoznak autófényezők, autószerelők, mint szakmunkás és nem mint sima betanított munkás. Autóvillamosságisról pont nem tudok a Merci gyárban, de nyilván egy próbát megér és ahogy az előttem szóló is írta valószínű, hogy megkínálnak valamivel.
jan. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Olvasd el:


[link]


Nem hangzik rosszul...

jan. 24. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Simán felvesznek az autoiparban. Villamosságisként nem betanitott szerelö leszel hanem utomunkás. Kész az auto de valamiért nem müködik ilyenkor jössz te.
jan. 24. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#4 A fényező és az autószerelő egyértelmű, nem is vitatható. De mivel a kérdés autóvillamossági szerelőre vonatkozott, a válaszom is arra irányult.

"Autóvillamosságisról pont nem tudok a Merci gyárban" Én sem.

jan. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Úgy le vannak butítva a gyárzás lépései szándékosan, hogy mindegyiket el lehessen látni egy olcsó 8 osztályos rabszolgával is. Mérnök meg betanított munkás kell oda.


Szerintem jobban járnál egy szervizzel.

jan. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#7-es, attól, hogy nem tudunk autóvillamosságisról a Merci gyárban, mivel autófényező és autószerelő is van, nyilván autóvillamosságisnak is kell lennie.


Ha a szalagról lejött autónak nem fényezési/mechanikai (autószerelőt igénylő) problémája van, hanem villamossági, azt vajon ki fogja megcsinálni, a mérnök?

jan. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!