Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez red flagnak minősül?

Ez red flagnak minősül?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem egy új munkahelyen, ahol még próbaidőn vagyok, és a főnök mindig azzal jön, ha ez nem megy, az nem megy akkor elválnak útjaink (még betanítás alatt vagyok).


Én emiatt eléggé gyomorgörccsel jövök be mindig, mert attól félek, hogy mi van, ha valami nem tetszik neki amit éppen csinálok, elküld azonnal?


A másik, hogy van, hogy tök jó fej, van amikor meg hozzá sem lehet szólni. Nagyon megvisel ez az egész, az állkapcsom is szorul és a gyomrom is görcsöl, elkezdtem sokat enni is, híztam is emiatt.


Nem akarok gyenge szarnak tűnni, de ki tud készíteni az ilyen munkahelyi közeg..



jan. 25. 09:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Szinte minden ember ilyen, hogy egyszer jó fej, aztán idegbeteg.

Azért kicsit túlzás, hogy már próbaidő alatt annyira kikészültél, hogy hízol. Azért ez nem valami hosszú táv.

Ha ennyire rossz és nem te gondolod túl az egészet, akkor mondj fel még a próbaidő alatt.

jan. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Én a kollegákkal soha nem vagyok idegbeteg, megtisztelem őket annyira, hogy türtőztetem magam.


Volt olyan dolog amit csináltam, leellenőrizte és nem építőjelleggel oktatott ki, hanem simán csak annyit mondott a munkámra, hogy "fa*ság". Ezekkel nagyon elveszik a kedvem.


Tudom, hogy sok helyen ilyenek, de már nem akarok ilyen emberekkel együtt lenni.

jan. 25. 09:10
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Megértelek. Nekem sem ez a stílusom. Mások meg ilyenek. Van, aki nem rosszindulatú, de fura. Van, aki még rosszindulatú is.

Ha nem jó, akkor keress mást.

jan. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%
Nem, ez blue flag.
jan. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
Mondj fel mert gyenge vagy ehhez a munkához.
jan. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha felmondok, pont akkor vagyok gyenge :D
jan. 25. 09:16
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Jobb nem lesz. Aki az elején patkány, utána is az lesz, sőt romlani fog a dolog. Meg az is lehet, hogy tényleg nem jól csinálod. Ezzel sincs gond, ha felismered a helyzetet.
jan. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igazából utána jól csinálom a dolgom, csak nyilván a hibákból tanulunk. Nekem a stílussal van a bajom. De lehet az a baj, hogy kis cég és ő a kiskirály..
jan. 25. 09:20
 9/15 anonim válasza:
87%
Én lelépnék.
jan. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 krwkco ***** válasza:
65%

"Ha felmondok, pont akkor vagyok gyenge :D"

Ez nem szkaderbajnokság.

- Van esélyed másik munkahelyre?

- Ki tudod alakítani magadban, hogy ne törődj a főnököd stílusával?

- Meg tudod változtatni a főnököd viselkedését? (Valószínűleg nem.)

Ezek a kérdések döntik el, hogy maradj-e vagy sem. Nem az, hogy ki az erős, meg ki a gyenge...

jan. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!