Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Életem első munkahelyeként...

Életem első munkahelyeként egyetem után bruttó 570es kezdőbér nem rossz? Budapest, MOL, disztribúciós manager-asszisztens, Corvinus gazd men diplomával (Bsc)

Figyelt kérdés
jan. 26. 19:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A kezdőbér 6 hónapig érvényes utána nő 15%-ot. Cafi 50.000 szép kártyára, laptop telefon alap hogy van.
jan. 26. 19:35
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Mi a kérdés? Ami nem humble bragging és a minimálbéres csórók hergelése.
jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Mekkora c...ny banda ez édes istenem... hűségpénz, mint valami gyárban... egyébként mint nettó, kezdő alapbér, korrekt, remélem legalább van HO.
jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

" remélem legalább van HO."


jelenleg 4/1 hibrid HO van betanítás alatt, ez lesz majd 3/2 majd teljes szabad HO két heti 1 kontakt nappal.

jan. 26. 19:41
 5/13 anonim válasza:
32%
Ez egy normál kezdő alapbér pesten. Aztán gyorsan növekszik.
jan. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Noren1989 ***** válasza:
33%
Adókedvezmény érvényes még ràd?
jan. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

„ hűségpénz, „


Hát és kell is , mert már most kaptam megkeresést más cégektől szakterületen belül és nem keresek állást, csak a linkedinen fenn vagyok.

Szóval az se garantált hogy akár a 6 hónapot kihúzom itt.

jan. 26. 19:44
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem hétfőn már ne menj be, miután kiírtad ide a béredet, és beazonosítható vagy...


"már most kaptam megkeresést más cégektől szakterületen belül és nem keresek állást, csak a linkedinen fenn vagyok."

. Jaj, látszik, hogy még kezdő vagy... az ilyenek állandóan írnak, hetente többször is. Én egy idő után letiltottam, mert rohadtul idegesítő.

jan. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Jó nagy marha vagy, a birtokodba kerülő üzleti titkokat is ki fogod teregetni itt a gyakorin?
jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Ez a ,,jó e a fizetésem" kérdések kissé feleslegesek, kinek mi a jó annyi mindentől függ. Neked kell utánnamenned hogy az adott pozícióba mennyi az amit reálisan megkaphatsz, ha abba bentvan jó ha nincs bent akkor rossz. Nekem személy szerint kevés lenne, de én más pozícióba vagyok ami meghatározza az én bérsávomat de ez rajtad nem segít.


A megkeresések meg folyamatosak szoktak lenni ha van egy linkedin oldalad, de az önmagába nem jelent semmit, az ajánlat vagy a munka nem biztos hogy jobb lesz mint a jelenlegid ettől azért nem bíznám el magad.


Habár nem értek egyet azzal hogy veszélybe lennél a kiirás miatt, valszeg nem egy kezdő van ilyen poziban, ugyanezzel a fizuval, plusz az esély hogy valaki nyomozni próbálna is kicsi az esély, azért óvatosan azzal hogy milyen infókat írsz ki az internetre.

jan. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!