Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire nehéz bekerülni...

Mennyire nehéz bekerülni raktáros munkára? Elutasíthatnak, mert nő vagyok?

Figyelt kérdés
Érettségim van, ez a lehetőség, gyár, esetleg még vendéglátás, vagy könnyebb, nem túlfizetett irodai munkák. Be kell valljam, a raktár vonz leginkább. Mennyire nehéz bekerülni egy nagyobb raktárhoz? Nőként (vékonyka vagyok), elutasíthatnak, mondván nem vagyok elég erős?
jan. 27. 02:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Emberekkel foglalkozni biztosan nem akarok, 8 hónap ügyfélszolgálat után sikítva menekülök ezektől és a hasonlóktól.
jan. 27. 02:57
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom kerik a targoncas jogsit vagy azt, hogy vizsgazz le hamarosan. Ha az megy, elotted a vilag mint raktaros. Nalunk (kulfold) 40 kilos csajok (is) hajtak a gepeket, 11 szintes a raktar.
jan. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hmm, az nincs, de jó tippet adtál, lehet bele is vágok. Vagy érdemesebb munkahely találás után, hátha ők küldenek el?
jan. 27. 03:55
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Attól függ, hogy mit kell csinálnod a raktárban.

B-s jogsid van legalább? Egy targonca nem játékszer, hamar és könnyen lehet vele károkat okozni, vagy akár meg is ölhetsZ vele valakit.

Mondjuk ha ügyes vagy és tudsz napi 8-10 órában figyelni, hamar belejössz a kezelésébe.

jan. 27. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4, ezt úgy mondod, mintha nem tudnám. Nyilván ezért van rá jogosítvány, és nem nulla tudással ülnek be a dolgozók.

Igen, van B jogsim, 2 éve.

jan. 27. 04:37
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Csak azt nem értem hogy miért akarsz egy redvas raktárban dolgozni?
jan. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6, ősztől tanulni fogok, levelezőn, ha felvesznek, de érettségivel ezen kívűl gyár van, sormunka (az nagyon lerohasztaná az agyamat), akkor vendéglátás (konyha, recepció-angolul beszélek, esetleg pincér, ahol nem kell hozzá szakképzés, futár)-de ez emberekkel való munka, amiből elegem lett az ügyfèlszolgálaton, ahol rendszeresen elküldtek a p-be, bepanaszoltak. Így már ha kapnék ügyfèlszolgálatos munkát, sikítva mondanám, hogy nem kell.

Nos, akkor még maradt a titkárnő és hasonlók, de mint tudjuk, azok alig visznek haza 250-et, abból meg ki él meg ? Én nem.

A raktárban legalább van mozgásterem, az áru nem beszél vissza, és több műszakban meg is fizetik, 400 körül lehet nálunk hazavinni.

Nem ez az életcélom, remélem ősztől tanulhatok, de amíg a kezembe kapom a diplomát, addig is kell pénzkereset. (Bizonyos okok miatt dolgozok gimi vége óta, most jutottam oda, hogy tanuljak.)

jan. 27. 09:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért ne vennének fel?
jan. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ha látják rajta hogy nem tudod pakolni a 20-50kg os csomagokat akkor jah nem vesznek fel de raktára válogatja.
jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ahány raktár, annyi meló. Attól függ pontosan mit kell csinálni. Nálunk pl. raktárosnak esélytelen, adminisztrátornak minden további nélkül, ha egyébként megfelelsz, a nemed nem számít. De pl gyógyszerraktárban komissiózni megint csak sima ügy.
jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!